TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Wykorzystanie osobistego potencjału

Nieumiejętność wykorzystania posiadanego talentu to życiowe niepowodzenie. Wykorzystanie go w połowie to częściowe niepowodzenie. Zdobycie umiejętności pełnego wykorzystania talentu to wspaniały sukces przynoszący największe znane człowiekowi zadowolenie i poczucie triumfu.

Thomas Wolfe
Przemawiając do tysięcy osób, od dyrektorów korporacji do działających na własne konto przedsiębiorców, sportowców i artystów, zidentyfikowałem postawy i praktyki odróżniające ludzi sukcesu od tych, którzy wciąż próbują go osiągnąć. […] opiszę te elementy życiowej skuteczności, sugerując czytelnikom stosowanie ich w życiu jako wskazówek i czynników sprzyjających realizacji osobistych potencjałów.

Autor

Kenneth Lodi jest autorytetem w dziedzinach związanych z optymalizacją talentów, procesów porozumiewania się oraz produktywności. W ciągu minionych dwudziestu lat wystąpił ponad 2500 razy z wykładami w pięciu krajach. Przemawiał w kilkudziesięciu firmach z listy Fortune 100 i jako znawca tematu na antenie Fox i NBC News.

Cieszy się niesłabnącą popularnością, ponieważ potrafi rzetelne informacje w sprytny sposób przeplatać zapadającymi w pamięć anegdotami, które inspirują słuchaczy. Jest autorem książek Zasada bambusowego krzewu, „Front & Center” oraz „Wykorzystanie osobistego potencjału”.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Logos
Autor: Kenneth Lodi
Rok wydania: 2015
Ilość stron: 208
Wymiar [mm]: 145x205
EAN: 9788363488451
ISBN: 9788363488451
ID: 327660

Zobacz również

Wykorzystanie osobistego potencjału
39.99 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...