TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Życie na krawędzi

Dorastający ludzie, znajdujący się na progu przyszłości, zmagają się z trudnymi pytaniami odnośnie swojej tożsamości, wykształcenia, kariery, Bożej woli, celu życia.

"W mgnieniu oka – jak mówi doktor Dobson – kolejne pokolenie przejmie interesy, instytucje i rządy na całym świecie. Na barkach młodych spocznie wkrótce ciężar przewodnictwa i władzy. To oni będą ciągnąć wózek ludzkości".

Czy są przygotowani do tego zadania? Być może. W tej książce uznany doradca w ciepły i wyważony sposób mówi o rzeczach, z którymi młodzież musi się zatknąć w krytycznej dekadzie swych 16-26 lat. Dobson pisze o powołaniu, pieniądzach, władzy, emocjach i najważniejszych decyzjach, które wpływają na całe życie.

Jeśli jesteś młodym człowiekiem wkraczającym w dorosłość albo opiekujesz się naszymi przyszłymi przywódcami jako rodzic bądź nauczyciel, to książka ta może pokazać się dla ciebie bardzo pomocna. Doktor Dobson zajmuje się w niej też uniwersalnymi sprawami celów, do których zdążamy i wartościami, jakimi się kierujemy.

"Życie na krawędzi" jest książką, która pomoże młodym ludziom w podejmowaniu ważnych, życiowych decyzji. Jest to książka dla pokolenia, które chce skorzystać z szansy, jaką mu dano.

"Życie na krawędzi" to dzieło mojego życia, wynik moich wysiłków, aby pomóc następnemu pokoleniu zbudować pomost między dorastaniem a dorosłością.

James C. Dobson

Opinie naszych Klientów (0 opinii)Napisz swoją opinię

Ta książka nie została jeszcze przez nikogo oceniona

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Vocatio
Autor: James C. Dobson
Rok wydania: 2000
Ilość stron: 304
Wymiar [mm]: 145x205
EAN: 9788371460784
ISBN: 83-7146-078-3
ID: 56846

Zobacz również

Życie na krawędzi
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...