TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Żyj, zamiast wegetować

Ocena:
(1 opinii)

Większość popularnych definicji przypisuje sukces do jednej z pięciu kategorii: władzy, stanowiska, sławy, przyjemności i bogactwa. Na kartach historii przewinęło się wiele opowieści o ludziach, którzy zdobyli jedną, dwie lub nawet wszystkie z wymienionych rzeczy, a mimo to nie osiągali trwałego i prawdziwego spełnienia.

Nie jest to nowe spostrzeżenie, ale książka "Żyj zamiast wegetować" to nie kolejna propozycja przedkładania relacji rodzinnych ponad wspinaczkę po szczeblach kariery. Ron Jonson pomaga raczej w zdefiniowaniu i pokazaniu sposobów osiągania takiego sukcesu, który traktuje człowieka jako całość. Taka definicja sukcesu umożliwia prowadzenie zrównoważonego, spełnionego i znaczącego życia, zakorzenionego w prawdziwych i trwałych wartościach.

Ta praktyczna i pełna wiedzy książka zawiera mnóstwo zdrowego rozsądku i realistycznej inspiracji.

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

Człowiek wypełnia swoje człowieczeństwo poprzez pracę, naukę, modlitwę i miłość. Jeśli człowiek zajmuje się niepotrzebnymi rzeczami, wtedy marnuje swój cenny czas. W chwili czytania tej książki na pewno nie dostąpisz marnotrawienia swojego czasu, ale nauczysz się jak z niego dobrze korzystać.

autor opinii: Michał Filipiak

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Logos
Autor: Ron Jenson
Rok wydania: 2008
Ilość stron: 304
Wymiar [mm]: 145x205
EAN: 9788386941650
ISBN: 9788386941650
ID: 78193

Zobacz również

Żyj, zamiast wegetować
35.99 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24h
  • Dostawa za jedyne 7.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...