BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

10 sposobów na głupotę (własną)

Ocena:
(3 opinii)

Istnieje powiedzenie: Na głupotę nie ma lekarstwa. Przysłowia są nie tylko, jak zwykło się mawiać, "skarbnicą narodów", ale często również złomowiskiem bezmyślnie przyjmowanych sloganów.

Prawdopodobnie człowiek, który pierwszy powiedział: na głupotę nie ma lekarstwa, miał na myśli jakąś konkretną osobę. Po kilku lub kilkudziesięciu bezowocnych próbach zmierzających do uzdrowienia osobnika, którego uznał za głupiego, odwracając się na pięcie wycedził tę gorzką sentencję.

Jak jednak mówi inne powiedzenie - "istnieje tylko jeden człowiek na świecie, którego możesz zmienić na lepsze - ty sam!". Stąd tylko krok do tego, o czym traktuje ta książka: są sposoby na głupotę, która rozsiadła się wygodnie w moim własnym domu! "Na choroby są sposoby!".

Książka dla każdego, kto chce podjąć pracę nad sobą. Opisuje 10 zaczerpniętych u źródeł Pisma Świętego lekarstw na głupotę (własną): Zajmij się sobą, Naucz się ufać, Nie obwiniaj, Wyznawaj przewinienia, Kochaj Mądrość, Nie potępiaj innych...

Opinie naszych Klientów (3 opinii)Napisz swoją opinię

Średnia

Przeczytałam niniejszą pozycję lecz myślałam, że będzie ciekawsza. Z pewnością nudna nie była ale są książki, które pamiętam długo. Ta do takich nie należy.

autor opinii: DOROTA D.

Książka traktująca "prosto z mostu" i nazywająca po imieniu. Dla "opornych na wiedzę". Samo sedno

autor opinii: Magda

Książka na prawdę pokazuje nam jak powinniśmy postępować i czym kierować się w życiu, patrzeć na swoje zachowanie a nie na innych i próbować ich zmieniać. Serdecznie polecam

autor opinii: Magdalena

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Liczba stron: 80
Wydawnictwo: Fides
Wydanie: Kraków 2011
ISBN: 978-83-618-6019-8

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki 10 sposobów na głupotę (własną) 10 sposobów na głupotę (własną)
20.99 zł
  • Wysyłamy w ciągu 4-5 dni
  • Dostawa za jedyne 9.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...