BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Małżeństwo chrześcijańskie

Ocena:
(1 opinii)

Książka jest popularnym podręcznikiem z zakresu teologii małżeństwa. Zawiera wykład orędzia chrześcijańskiego w dziedzinie małżeństwa i rodziny z perspektywy dogmatyczno-moralnej. Opierając się na historii zbawienia, uwzględnia współczesny dorobek nauk humanistycznych.

Autor na kartach książki omawia bardzo istotne dla małżeństwa kwestie, np. natura i cechy miłości małżeńskiej, mężczyzna i kobieta, małżonkowie, powołanie małżeńskie, odpowiedzialne rodzicielstwo, trudne sytuacje w życiu małżeńskim i rodzinnym.

Książka skierowana jest do studentów teologii i do osób zajmujących się poradnictwem rodzinnym.

Augusto Sarmiento jest profesorem teologii moralnej na Uniwersytecie w Navarra, specjalizującym się w problematyce małżeństwa i rodziny, organizatorem sympozjów z tej dziedziny odbywających się w Pampelunie, autorem wielu publikacji z zakresu etyki małżeńskiej i historii tego zagadnienia.

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

Niepełnosprawność.

Witam,trzeba by dodać do tej książki problematykę małzeństw niepełnosprawnych,lub w sposob mieszany,jest to dość trudny problem;samodzielności,dojrzałości i zaawanosowanie się emocjonalnie,i zwalczanie barier nie tylko architektonicznych ,ale przede wszystkim prawne,które stanowią glówny problem.Adam

autor opinii: Adam Komenda

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Liczba stron: 452
Wydawnictwo: M
Wydanie: Kraków 2008
ISBN: 978-83-7595-050-2

Zobacz również

Małżeństwo chrześcijańskie
Nakład wyczerpany
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...