BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Odwaga zmiany

Ocena:
(1 opinii)

Lęk, smutek, niepokój, słabość, zniechęcenie – któż z nas nie chciałby się ich pozbyć? Wojciech Jędrzejewski w swej książce przekonuje, że jest na to sposób – wymaga odwagi, ale gwarantuje sukces, bo prowadzi do prawdziwej, głębokiej przemiany życia.

Dopiero gdy otwieramy się na osobistą przemianę, moralną i duchową, na działanie Boga w nas samych, stajemy się coraz bardziej zdolni do prawdziwie chrześcijańskiego, ewangelicznego zaangażowania w wielkie wyzwania tego świata.

Wojciech Jędrzejewski OP - urodzony w 1969 r., dominikanin, duszpasterz akademicki, rekolekcjonista, współtwórca i redaktor Chrześcijańskiego Serwisu WWW „Mateusz”. Autor książek "Fascynujące zaproszenie", "Biblia enter", "Z Bogiem na czacie. Modlitewnik dla młodych".

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

Polecam

Polecam przeczytanie tej książki wszystkim tym, którzy mają silne przekonanie, że muszą coś zmienić w swoim życiu, ale nie wiedzą, od czego zacząć. Książka skłania do refleksji nad przeszłością, zastanowieniu się nad tym, jakie zmiany już w nas się dokonały i jakich zmian jeszcze oczekuje od nas Pan Bóg. Książka umożliwia uporządkowanie wielu spraw i pomaga odróżnić zmiany które nam proponuje Pan Bóg od tych, które w sercu zasiewa Szatan. Napisana przystępnym językiem, oparta na słowie Bożym. Warto po nią sięgnąć!

autor opinii: Agnieszka

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Liczba stron: 208
Wydawnictwo: W drodze
Wydanie: Poznań 2017
ISBN: 978-83-7906-138-9

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Odwaga zmiany
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...