TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Charyzmaty Ducha Świętego

Skrypt dla liderów i animatorów Ruchu Odnowy w Duchu Świętym.

Poza podręcznikiem seminariów "Życie w Duchu Świętym", przeznaczonym dla zespołów prowadzących ewangelizację i późniejszych jego wersji, Ruch Odnowy w Duchu Świętym nie miał od początku jednolitego opracowania, które spełniałoby służebną rolę jako materiał formacyjny.

Wspólnoty korzystały z różnych dostępnych źródeł i same podejmowały trud związany z ich wzrastaniem, często z różnym skutkiem.

Dlatego powstała myśl, aby wyjść naprzeciw tym potrzebom i przygotować stosowny materiał, opracowany w postaci skryptu, który mógłby służyć każdej wspólnocie i przyczynić się do postępu w rozwoju duchowym.

Stanowią one logiczną całość związaną z funkcjonowaniem wspólnoty, narzędziami posługi, jakimi są charyzmaty oraz drogą do świętości - ostatecznemu celowi, ku któremu zmierza wspólnota i każdy z jej członków z osobna.

Jako pierwszy powstał skrypt "Charyzmaty Ducha Świętego", opracowany na bazie doświadczeń spotkań formacyjnych we wspólnocie "Przemienienie". Rychło okazało się, że skrypt budzi zainteresowanie i zachodzi potrzeba, aby opracować kolejne zagadnienia w takiej samej formie, co też zostało dokonane.

Przedstawiony materiał formacyjny jest ściśle związany z nurtem charyzmatycznym w Kościele katolickim.

Przeznaczony jest dla animatorów i wspólnot z niewielkim stażem. Materiał ten precyzyjnie stawia wymagania osobom odpowiedzialnym za wspólnoty, prezentuje niezbędną wiedzę i sposób jej przekazywania, zachęca do modlitwy i pokazuje perspektywę uświęcenia osoby, która wybrała Ruch Odnowy w Duchu Świętym jako swoją drogę wzrastania w wierze.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Wydawnictwo św. Stanisława BM
Autor: Józef Włodarczyk
Rok wydania: 2015
Ilość stron: 320
Wymiar [mm]: 145x205
EAN: 9788374226752
ISBN: 978-83-7422-675-2
ID: 322706

Zobacz również

Charyzmaty Ducha Świętego
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...