TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Decyzja należy do ciebie

Ocena:
(3 opinii)

Jak wybrać wolność i realizować alternatywne rozwiązania – oto główny temat tej doniosłej książki Reinharda K. Sprengera. Chodzi o to, aby nie ignorować własnych pragnień, właściwie rozpoznawać swoje możliwości oraz zdobywać się na odwagę niezbędną do podejmowania stosownych decyzji. A w konsekwencji również o to, aby przejąć odpowiedzialność za własne – jedyne – życie.

Autor pokazuje, jak możesz odegrać aktywną rolę w swoim życiu, działać zdecydowanie i efektywnie, a dzięki temu uniknąć codziennej frustracji i odzyskać kontrolę nad własnym życiem. Ta książka ma oddać ster ponownie w twoje ręce – tam, gdzie jego miejsce. Główna teza autora brzmi: Szczęście nie jest kwestią szczęścia. Szczęście – jakkolwiek je osobiście interpretujesz – to nie coś, co ci się może „przytrafić”. Szczęście stanowi rezultat świadomego, przemyślanego i zdecydowanego działania.

Opinie naszych Klientów (3 opinii)Napisz swoją opinię

Polecam te ksiazke

Ksiazka ta jest absolutnie warta polecenia. Czytajac ja mozna zastanowic sie nad wlasnym "podejsciem" do podejmowania decyzji, przemyslec je i dojsc do wniosku, ze faktycznie, obojetnie w jakich warunkach, zawsze jednak to my podejmujemy taka czy inna decyzje, a nie robi to za nas los, szef, okolicznosci itd. Warto przeczytac te ksiazke, by dowiedziec sie jak byc panem wlasnego losu.

autor opinii: Magda T.

Świetna

Nasze decyzje w głównej mierze zależą od nas samych i tak naprawdę nie musimy słuchać innych, co należy a czego nie należy robić. Jednak powinniśmy wybierać z rozsądkiem. Polecam tą książkę.

autor opinii: Michał Filipiak

opinia o książce

MAM MIESZANE UCZUCIA W ZWIĄZKU Z TĄ KSIĄŻKĄ. POMAGA USYSTEMATYZOWAĆ WIEDZĘ.JA DZIĘKI NIEJ WIEM,ŻE GŁÓWNĄ PRZYCZYNĄ STRESU JEST SYTUACJA GDY MÓWIĘ TAK A MYŚLĘ NIE.DLA MNIE TO BARDZO PRZYDATNA INFORMACJA.BĘDĘ O TYM PAMIĘTAĆ.
MINUSEM KSIĄŻKI-MOIM ZDANIEM-JEST JEJ ZBYTNIA PORADNIKOWATOŚĆ,ONA NIE WZBUDZA ZAINTERESOWANIA.

autor opinii: ANNA ROSOWSKA

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: MT Biznes
Autor: Reinhard K. Sprenger
Rok wydania: 2011
Ilość stron: 232
Wymiar [mm]: 130x210
EAN: 9788377460443
ISBN: 978-83-7746-044-3
ID: 194000

Zobacz również

Decyzja należy do ciebie
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...