TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Długa droga do pogody ducha - aby odnaleźć w sobie serce dziecka

Książka napisana jest w tym samym duchu, co jego bestseller "Od serca z kamienia do serca z ciała". Autor, kierownik duchowy i terapeuta ludzkiego serca, łączy w niej duchowość chrześcijańską z najlepszymi odkryciami współczesnej psychologii.

"Długa droga do pogody ducha" przeprowadza nas przez kolejne etapy ku większej dojrzałości, stawia zaskakujące pytania, które czasem wywołują uśmiech lub przeszywają serce jak "miecz obusieczny".

Być może nie wszystkim uda się przeczytać tę książkę jednym tchem, gdyż demaskuje ona nasz faryzeizm, podświadomy narcyzm, a także duchową pychę, często ukrytą pod dobrymi uczynkami.

Jeśli jednak podejmiemy drogę, którą proponuje nam autor, jeśli zgodzimy się odpowiedzieć na zadane w niej pytania, to książka może nas poprowadzić ku nowemu nawróceniu, a przynajmniej zrobi wyłom w naszym pancerzu i pomoże nam odkryć serce dziecka, które - zgodnie z wymaganiem Ewangelii - trzeba kiedyś odnaleźć.

"Długa droga do pogody ducha" to przejście przez wszystkie akceptacje, o których mówi nam autor i na które kiedyś trzeba się zdobyć, aby umrzeć w pojednaniu z samym sobą, z innymi ludźmi i z Bogiem.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Wydawnictwo Karmelitów Bosych
Autor: Andre Daigneault
Rok wydania: 2014
Ilość stron: 304
Wymiar [mm]: 125x195
EAN: 9788376043098
ISBN: 9788376043098
ID: 285987

Zobacz również

Książka wyróżniona Długa droga do pogody ducha - aby odnaleźć w sobie serce dziecka
29.99 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...