TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Osobisty przewodnik. Dziennik pokładowy

Każdego dnia, tydzień po tygodniu, borykamy się z natłokiem spraw. Skąd wziąć pieniądze na wszystko, co chciałbym w życiu robić? Czy to jest właśnie ta jedyna miłość? Dlaczego nie mogę poradzić sobie z "nawykami", które coraz bardziej przypominają uzależnienie? Czy chodzę do dobrego kościoła? Jaki wpływ ma Bóg na moje życie?

Przez cały dzień, od rana do wieczora, dokonujemy wyborów. Skąd wiemy, jak to robić? Mamy dwa wyjścia. Możemy trudzić się samodzielnie i ze wszystkich sił starać się samemu szukać jak najlepszego rozwiązania. A możemy tez zwrócić się do Boga. Zacząć uczyć się słuchać Jego głosu. Naprawdę. On do nas mówi i podsuwa nam wskazówki. Dzień po dniu. To wprost niewiarygodne.

Aby zaakceptować to, co ma nam do zaoferowania, trzeba wyruszyć do świata przyrody – pełnego ryzyka i radości, przemian i przełomów. Wtedy wszystko staje jaśniejsze, niż moglibyśmy to sobie wyobrazić.

Wraz z Dziennikiem pokładowym wyruszyliśmy w podroż, w której Bóg staje się częścią każdej chwili każdego dnia. John i Craig uzupełnili tamten tekst omówieniami, pytaniami i miejscem na prowadzenie osobistego dziennika. W ten sposób wskazują nam drogę do głębszego zjednoczenia z Bogiem. Niechaj przygoda się zacznie!

John Eldredge jest założycielem i dyrektorem Ransomed Heart Ministries w Colorado Springs (Kolorado), stowarzyszenia pomagającego ludziom odnajdywać serce Boga. Jest autorem licznych książek, wśród których są: Dzikie serce, Opowieść, Pełnia serca, Podroż pragnień, a także współautorem Urzekającej i Świętego romansu.

Mieszka w Kolorado z żoną Stasi oraz trzema synami: Samuelem, Blaine’em i Lukiem. Uwielbia życie w Górach Skalistych i realizowanie własnych pasji, włączając w to łowienie ryb na muchę, pływanie łodzią i odkrywanie szlaków wodnych oraz wspinaczkę górską z przyjaciółmi.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Logos
Autor: John Eldredge
Rok wydania: 2012
Ilość stron: 100
Wymiar [mm]: 145x205
EAN: 9788363488062
ISBN: 978-83-63488-06-2
ID: 254764

Zobacz również

Osobisty przewodnik. Dziennik pokładowy
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...