TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały. Jak słuchać, żeby dzieci do nas mówiły

Ta książka pomogła już milionom rodzin na świecie!

Czy Ty również, jak większość rodziców, masz problemy w porozumieniu się ze swoim dzieckiem? Może nawet masz czasem wrażenie, że Twoje dziecko żyje w całkiem innym świecie... Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak sprawić, by czuło się wysłuchane, by czuło, że interesujesz się jego problemami... a jednocześnie chcesz, by wreszcie zaczęło się Ciebie słuchać - przeczytaj tę książkę.

Czytając tę książkę zdziwisz się, jak bardzo może odmienić się Twoja relacja z dziećmi. Ta książka burzy popularne stereotypy, pokazuje całkowicie nowy sposób komunikacji z dzieckiem. Jej lektura sprawi, że naprawdę nauczysz się mówić tak, by Twoje dziecko Cię słuchało i słuchać tak, by chciało mówić do Ciebie.

Tu nie ma niepotrzebnej teorii, trudno znaleźć inną tak do bólu praktyczną książkę. I to naprawdę działa, co potwierdzają miliony przykładów rodzin, które skorzystały z wiedzy autorek tej książki - zresztą sam zobacz również opinie naszych Klientów poniżej.

Jeśli chcesz dowiedzieć się:

  • jak sprawić, by dziecko czuło się przez Ciebie kochane i rozumiane
  • co zrobić, by nauczyć dziecko posłuszeństwa i odpowiedzialności

...zdecydowanie powinieneś przeczytać tę książkę.

Czytając ją dowiesz się również:

  • dlaczego kary najczęściej odnoszą skutek przeciwny do zamierzonego
  • jak nagradzać i chwalić dziecko
  • jak akceptować negatywne uczucia dziecka i radzić sobie z tymi uczuciami
  • jak radzić sobie z własną złością, gdy dziecko Cię zdenerwuje, by wyeliminować niepotrzebne krzyki

Z całą pewnością chcesz wychować dziecko na zaradnego człowieka, który w dorosłym życiu da sobie radę i będzie umiał skutecznie rozwiązywać własne problemy. Jak to zrobić?

Dzięki poradom autorek nauczysz się rozpoznawać negatywne uczucia zarówno swoje, jak i dziecka i skutecznie sobie z nimi radzić. Dzięki temu Twoje dziecko nauczy się lepiej sobie radzić z trudnymi sytuacjami.

Czytając tę książkę nauczysz się też, jak pomagać dziecku w rozwiązywaniu jego problemów, aby zachęcać je do samodzielności, dzięki czemu stanie się zaradne w dorosłym życiu. A także jak zamiast bezsensownego karania, uczyć odpowiedzialności i ponoszenia konsekwencji.

Adele Faber i Elaine Mazlish są autorkami popularnych poradników edukacyjnych, które zdobyły duże uznanie wśród rodziców, wychowawców i psychologów. Ich książki stały się bestsellerami na całym świecie. Autorki mieszkają w Long Island, każda z nich jest matką trójki dzieci.

Uwaga! Wydanie polskie tej książki zawiera świadectwa polskich rodziców, które pokazują, że wskazówki autorek naprawdę działają, także w Polsce.

Ta książka może całkowicie odmienić relacje z Twoimi dziećmi - sięgnij po nią już teraz!

Zobacz również wydanie tej książki w miękkiej oprawie.

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Wydawca: Media Rodzina
Rok wydania: 2012
Ilość stron: 432
Wymiar [mm]: 150x210
EAN: 9788372787880
ISBN: 978-83-7278-788-0
ID: 253491

Zobacz również

Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały. Jak słuchać, żeby dzieci do nas mówiły
38.99 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...