TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Jak się obyć bez pigułki? Tajemnica spełnionej seksualności

Autorka niniejszej publikacji proponuje inny sposób przeżywania seksualności małżeńskiej, inne spojrzenie na pożądanie, rozkosz i relacje między kobietą i mężczyzną.

Doświadczać swojej seksualności w sposób wolny i nieskrępowany? Przeżywać swoją seksualność w sposób bardziej naturalny? To wszystko jest możliwe!

Wiele małżeństw daje temu świadectwo, mówiąc, jak wielkiej przemianie na lepsze uległa dzięki temu ich seksualność, jak została odnowiona.

Przeżywanie swojej seksualności w zgodzie z cyklem przemian zachodzących w ciele kobiety oznacza nowy sposób postrzegania seksualności, pragnienia, przyjemności, damsko-męskich relacji.

To nowy sposób na życie; sposób, którego mogą doświadczyć wszyscy, bez względu na wiek, zdolności intelektualne, poglądy. Jest on przeznaczony dla wszystkich, którzy tęsknią do „wielkiej miłości” i chcą, by ich pożycie seksualne stało się tej miłości wyrazem.

Bénédicte Lucereau jest specjalistką terapii małżeńskiej, prywatnie – matką i babcią. Niniejszą książkę konsultowała z dr Françoise Pinguet – ginekolożką z ponad 35-letnim doświadczeniem.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Wydawnictwo Świętego Wojciecha
Autor: Benedicte Lucereau
Rok wydania: 2012
Ilość stron: 184
Wymiar [mm]: 145x210
EAN: 9788375164398
ISBN: 9788375164398
ID: 250742

Zobacz również

Jak się obyć bez pigułki? Tajemnica spełnionej seksualności
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...