TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Jak wygrać te sprawy? nstrukcja obsługi

Ludzie krępują się mówić o seksie. W tytule tej książeczki nieco prowokacyjnie użyliśmy określenia „te sprawy” – bo tak często określa się nasz temat, by nie mówić wprost. Jednak to sam Bóg zaprojektował i stworzył ludzką seksualność: pociąg do płci odmiennej i możliwość współżycia mężczyzny i kobiety. Adam i Ewa nie wymyślili zbliżeń, gdy się nudzili! Znali je od początku.

Popęd płciowy nie jest więc kłopotliwym czy wstydliwym bagażem, lecz dynamiczną sferą życia, Bożym darem – który realizowany według projektu Boga przynosi niezwykłe i unikalne błogosławieństwo. Bóg nie patrzy zakłopotany, widząc nasze reakcje zmysłowe. On sam chce dać nam w małżeństwie wiele, wiele radości ze współżycia. To ludzie kalają i hańbią seksualność przez niewłaściwe jej używanie. Nie dajmy sobie jednak odebrać czystego spojrzenia na ten niezwykle cenny Boży dar dla małżeństwa!

Książka ukazała się w serii bardzo popularnej wśród czytelników i docenionej przez fachowców (nagroda „Feniksa” w kategorii książek dla młodzieży).

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Wydawca: Edycja Świętego Pawła
Autor: Mariola Wołochowicz, Piotr Wołochowicz
Rok wydania: 2008
Ilość stron: 84
Wymiar [mm]: 150x150
EAN: 9788374242547
ISBN: 9788374242547
ID: 129774

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Jak wygrać te sprawy? nstrukcja obsługi Jak wygrać te sprawy? nstrukcja obsługi
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...