BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Jego śladami. Co by zrobił Jezus?

"Co by zrobił Jezus?" Jak wyglądałby świat, gdyby to pytanie zadawali sobie biznesmeni, politycy, dziennikarze, zwykli ludzie? Jednym z głównych problemów współczesnego świata jest niewyobrażalna chciwość i egoizm. Gdyby ludzie naśladowali Jezusa, który sprzeciwiał się takim postawom, gdyby podążali za Nim bez względu na koszty i konsekwencje, świat z pewnością zmieniłby się nie do poznania.

Wielu ludzi nazywa samych siebie chrześcijanami. Przyznają się więc do Chrystusa, ale czy to znaczy, że kiedyś w dniu sądu Chrystus przyzna się do nich? On bowiem powiedział: "Nie każdy, kto mówi do mnie: PANIE! PANIE!, wejdzie do Królestwa Niebios" (Mt 7,21 NPD).

W obliczu Najwyższego to, co sami o sobie mówimy, nie ma najmniejszego znaczenia, jeśli nie ma to pokrycia w naszej osobistej, żywej relacji z Chrystusem. Bóg bowiem nie oczekuje czczej gadaniny, ale zintegrowanej postawy życiowej w odpowiedzi na wezwanie Jezusa.

Trudno ją sobie wyobrazić inaczej niż jako głęboką, osobistą przemianę prowadzącą do porzucenia grzechu i rozpoczęcia nowego, przemienionego życia.

Książka "Jego śladami" to międzynarodowy bestseller, który rozszedł się na świecie już w ponad 50 milionach egzemplarzy.

Przedstawia historię pewnej parafii w amerykańskim miasteczku, której pastor zachęca parafian do zadawania sobie pytania "Co by zrobił Jezus?" przed podjęciem każdej życiowej decyzji. To poszukiwanie Bożej woli w codziennym życiu prowadzi do wielu niespodziewanych konsekwencji.

Opinie naszych Klientów (0 opinii)Napisz swoją opinię

Ta książka nie została jeszcze przez nikogo oceniona

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Vocatio
Autor: Charles M. Sheldon
Rok wydania: 2014
Ilość stron: 141
EAN: 9788378291268
ISBN: 9788378291268
ID: 285168

Zobacz również

Jego śladami. Co by zrobił Jezus?
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...