TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Jeszcze pięć minutek

Ocena:
(3 opinii)

Znasz ten moment, kiedy zaraz po przebudzeniu mówisz błagalnym tonem „jeszcze 5 minutek”? Niby to tylko chwila, a przecież w 5 minut może się wydarzyć wiele.

Można rzeczywiście jeszcze trochę pospać. Można leniwie sięgnąć po telefon i sprawdzić wiadomości. Można przejrzeć Fejsa lub Twittera, ale można też dostać słowo, które wyrwie nas do życia, pobudzi bardziej niż mocna kawa.

Każdego dnia, na każdej stronie będę ci przypomniał, że jest z tobą Jezus. Jeżeli się obudzisz z przekonaniem „żyć mi się nie chce”, będę powtarzał, że On naprawdę jest z tobą. Jest dokładnie tam, gdzie ci się nie chce. Jeżeli będziesz w euforii, pełen entuzjazmu, i będzie ci się bardzo chciało, też powiem, że jest z tobą.

Opinie naszych Klientów (3 opinii)Napisz swoją opinię

Warto ją mieć :)

Książka jest bardzo ładnie wydana, dobrze się ją czyta. Podoba mi się przenikanie ciekawostek z życia codziennego z treściami Biblijnymi, dzięki czemu treść na długo zostaje w pamięci. Wielkie brawa dla Ojca Szustaka za przekaz :) Prowokuje nie tylko do myślenia, ale do stawania się lepszym.

autor opinii: Magdalena

super książka

książka daje wiele do przemyślenia. Polecam

autor opinii: Krystyna F.

gorąco polecam

polecam wszystkim książkę O. szustaka, która w bardzo prosty sposób, a jednocześnie konkretnie daje wskazówki na każdy dzień jak walczyć ze swoimi słabościami, a także jak zobaczyć to co jest czasami "niewidoczne dla oczu", by bardziej skupiać się na tym co dobre u siebie i u innych.

autor opinii: s. Dorota Witkowsa

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: ZNAK
Autor: o. Adam Szustak OP
Rok wydania: 2016
Ilość stron: 480
Wymiar [mm]: 145x205
EAN: 9788324043422
ISBN: 9788324043422
ID: 364561

Zobacz również

Jeszcze pięć minutek
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...