TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Jezus chce cię uzdrowić

Ocena:
(77 opinii)

Jezus Chrystus pragnie Cię uwalniać od twoich słabości, chorób i problemów. Chce, byś doświadczał w pełni Bożego błogosławieństwa. Ale nie uczyni tego wbrew Twojej woli.

Oczekuje od Ciebie współpracy z łaską, której udziela. Pomocą w tym służyć może ta książka, dla której inspiracją były rekolekcje uzdrowienia wewnętrznego, prowadzone przez autora.

"Jezus chce cię uzdrowić" to zaproszenie do odbycia wyjątkowej podróży ku wyzwoleniu od tego, co nas trapi, co nam doskwiera, co nie pozwala nam służyć Bogu i bliźnim.

O. Piotr Różański, odwołując się do Słowa Bożego i swego doświadczenia w posłudze duszpasterskiej i modlitewnej, prowadzi nas przez kolejne etapy tej podróży:

  • oczyszczenie,
  • uzdrowienie i uwolnienie,
  • uwielbienie Boga.

Na każdym z nich służy radą, przestrzega przez niebezpieczeństwami i pułapkami, w które najczęściej wpadamy, proponuje rozbudowane teksty modlitw, które możemy wykorzystać.

Jego książka to praktyczny przewodnik dla każdego, kto chce doświadczyć uzdrawiającej mocy Boga w sferze duchowej, emocjonalnej czy cielesnej.

Jeśli otworzysz się na działanie Pana Boga, Ducha Świętego i Jezusa Chrystusa, doświadczysz rzeczy niemożliwych. Uwierz w to! Przypomnij sobie fragment Ewangelii świętego Mateusza (9, 18-19). Przełożony synagogi przyszedł do Jezusa i powiedział:„Moja córka umarła. Ale wierzę, że jeżeli przyjdziesz i położysz na nią ręce, to ona zmartwychwstanie”. Kobieta cierpiąca na krwotok zaledwie pomyślała: „Choćbym się tylko dotknęła frędzli Jego płaszcza, będę zdrowa”. Jezus szepnął do jej serca: „Idź i ufaj, twoja wiara cię ocaliła” (por. Mt 9, 20-22). Tylko tyle. Czy umiesz uwierzyć, że Bóg dokona cudu i w twoim życiu? Słowo Boże jest jak miecz obosieczny, który oddziela to, co złe, od tego, co dobre. To Słowo daje życie wieczne. Dziś zostało ono skierowane do ciebie.

Fragment książki

O. Piotr Różański SP jest katechetą, wychowawcą, duszpasterzem grupy Odnowy w Duchu Świętym KANA w Łowiczu, z którą wspomaga diecezjalnego egzorcystę, jak również posługuje modlitwą wstawienniczą o uzdrowienie i uwolnienie. Stale współpracuje z Centrum Wiara i Kultura w Hebdowie, gdzie prowadzi rekolekcje charyzmatyczne.

Opinie naszych Klientów (77 opinii)Napisz swoją opinię

Opinia do książki

Jestem bardzo zadowolona z książki. Macie bardzo ciekawe pozycje w swojej księgarni. Niektóre tytuły widziałam po raz pierwszy. dziękuję bardzo za milą i szybką obsługę. Pozdrawiam serdecznie

autor opinii: Halina Błaszczak

"Jezus chce cię uzdrowić"

Książkę tę dostałam od mojego przyjaciela w ważny dla mnie dzień pierwszej rocznicy abstynencji od alkoholu. Od razu wiedziałam, że będzie mi bardzo pomocna i odpowiednia na tym etapie rozwoju na którym jestem, ponieważ mój przyjaciel wyczuwa co mi jest potrzebne. Czytając ją czułam ogromną
radość i wdzięczność, że Bóg poprzez tę książkę mówi właśnie do mnie. Czułam Jego miłość i działanie w moim sercu. Zachwycił mnie przystępny, prosty język, który nie utrudnia czytania, co więcej przemawia wprost do serca. Treści zawarte w „Jezus chce Cię uzdrowić” sprawiają, że chcę jeszcze bardziej się rozwijać. O. Piotr Różański poprzez swoje słowa daje mi jeszcze głębiej i pełniej odczuć miłość Bożą, której tak często doświadczam. Dzięki podarowaniu tej książki przez mojego przyjaciela upewniłam się, że w moim zdrowieniu muszę być radykalna i konsekwentna. Poruszyły mnie słowa „Komu więcej dano, od tego więcej się wymaga.” Uważam, że Bóg dał mi ogromnie dużo, dlatego chcę kierować moją wdzięczność w przód. Chcę także pokazywać innym miłość Bożą i cuda, które ze mną uczynił. Mam pragnienie jeszcze bardziej i głębiej wielbić Boga. Dowiedziałam się jak wielką wartość ma modlitwa uwielbienia Stwórcy. Kilka godzin po przeczytania książki nie pamiętam jej treści, ale wiem, że jej treść działa i będzie działała w moim sercu.

Bardzo dobra pozycja

Niewielka książeczka która w bardzo jasny sposób pokazuje na czym polega prawdziwe uzdrowienie przez Jezusa. Pokazuje jak Bóg działa, zwłaszcza w sakramentach, aby nas uzdrowić. Naprawdę polecam; zwłaszcza że podane są w niej też modlitwy o uzdrowienie.

autor opinii: Barbara

Polecam!!!

Bardzo szybka realizacja zamówienia. Bardzo wartościowa książka. Dużo praktycznych wskazówek i cenne modlitwy. Polecam wszystkim.

autor opinii: Joanna

bardzo dobra

Bardzo dobra ksiązka, Polecam serdecznie

autor opinii: Zofia Zając

Nie zachwyciła mnie

Książka mnie nie zachwyciła. Zapewne przeczytam ją jeszcze raz i może wtedy coś więcej w niej odkryję, ale po pierwszym czytaniu przeszła koło mnie bez echa

autor opinii: Marek Kuczyński

Rozczarowany

Spodziewałem się natchnienia na poziomie, a to jest strszliwy gniot, papka, którą mógby skonstruować bot internetowy z fragmentów Pisma i kazań. Straszne...

autor opinii: Robert Mieczkowski

Książka która zmienia życie

Ta książka zmieniała życie moje i mojej żony. Serdecznie polecamy

autor opinii: Stanisław

Polecam

Polecam

autor opinii: Andrzej Kotala

Cenny pakiet startowy

Książka napisana przystępnym językiem, przesycona mądrymi treściami, które nie zawsze sobie uświadamiamy. Czyta się lekko, choć warto czasem zaznaczyć niektóre fragmenty, by powrócić do nich po zakończeniu lektury. Warta polecenia szczególnie tym, którzy dopiero odkrywają wspaniały pomysł, by swoją wędrówkę po trudnych życiowych ścieżkach powierzyć Najlepszemu z Przewodników, a oczywiste przy takiej wędrówce skaleczenia i zatrucia - Najlepszemu z Lekarzy.
Dla bardziej zaawansowanych czytelników i wędrowców lektura może zbyt oczywista. Ja już wiele przeczytałam, przemyślałam, przeżyłam. Ja to już wiem. Przeczytałam, położyłam na stole w salce duszpasterstwa młodzieży w mojej parafii. Na pewno się przyda.

autor opinii: Sylwia Baranowska

Zadowolona

Jestem sceptycznie nastawiona do odnowy w duchu świętym, jednak w tej książce znalazłam coś szczególnie ważnego. Myślę, że warto było ja kupić właśnie z tego powodu. By odnaleźć coś co mnie pocieszyć o umocni. Dziękuję i polecam!!!

autor opinii: Natalia Kulpaka

Polecam

Jezus chce Cię uzdrowić to książka, którą powinien przeczytać moim zdaniem każdy chrześcijanin, aby dzięki zawartej w miej treści rzeczywiście stanąć w prawdzie przed Jezusem i zdać sobie wreszcie sprawę, że On nas kocha, a my mamy Jemu bezgranicznie ufać.

autor opinii: Iza Nowakowska

Jezus chce Cię uzdrowić

Chcę napisać o wszystkich książkach zakupionych w Waszym Klubie.Ja polecam przeczytać cały Wasz zbiór.ponieważ mówi on o najważniejszej Osobie na świecie o BOGU.Pozdrawiam.

autor opinii: Maria Mazur

Pozytywna

W ofercie Tolle.pl zawsze mogę znaleźć coś interesującego na prezenty. Tym razem wybrałem Uzdrawiane relacji i Jezus Chce cie uzdrowić dla osoby, która ma poważne problemy psychiczne i duchowe po śmierci bliskich osób. Mam nadzieję, ze ta lektura pomoże się jej podnieść. A tak w ogóle to mam kontakty z kilkoma księgarniami ale z tolle kupuje się najprzyjemniej. Polecam.

autor opinii: Władysław Kumik

bardzo dobra

Polecam, książka ta uświadamia, że najlepszym lekarzem jest Pan Jezus i z Nim można wszystko:-)

autor opinii: Beata

Bardzo dobra

Książka naprawdę dobra, zresztą jak wszystkie o tej tematyce . Tylko dlaczego ta nasza wiara jest tak słaba. ...... ? 😊

autor opinii: Paweł Pliszka

Księgarnia Tolle

WITAM I DZIĘKUJĘ BARDZO ZA TO,ŹE JEST TAKA KSIĘGARNIA.DZIĘKUJĘ ZA MIŁĄ OBSŁUGĘ. . KSIĄŻKI SĄ BARDZO WARTOŚCIOWE I POMOCNE. DZIĘKUJĘ ZA PROFESJONALIZM I SZYBKĄ WYSYŁKĘ. ZAMÓWIŁAM KOLEJNĄ KSIĄŻKĘ. DZIĘKUJĘ ZA DODATKI TYPU ZAKŁADKA CZY DOŁĄCZONA KARTECZKI. POZDRAWIAM SERDECZNIE I ŻYCZĘ SAMYCH SUKCESÓW

autor opinii: Sabina Byk

Spoko

Spoko, spoko:)

autor opinii: Tomasz B

Książka rewelacyjna CUDO! Przeczytałam jednym tchem.Polecam!

autor opinii: Anna Blechinger

Dobra książka

Bardzo wartościowa książka. Dużo praktycznych wskazówek i cenne modlitwy.

autor opinii: Jan

Super

Ciekawa pozycja, do codziennego czytania.

autor opinii: Adam Gill

Niezwykła lektura

Autor wprowadza czytelnika, przechodząc przez kolejne etapy, w modlitwę uwielbienia. Pomimo bardzo trudnych sytuacji, w jakich możemy się znajdować, powinniśmy uwielbiać Pana Boga. Modlitwa uwielbienia ma ogromną moc, nawet wtedy, gdy nie bardzo nam wychodzi i zawsze prowadzi nas do przyjęcia Ducha Świętego.
Polecam tę książkę wszystkim poszukującym Pana Boga, a także tym, którzy jeszcze dotąd nie poznali tej formy modlitwy, a pragną doświadczyć jej ogromnej mocy.

autor opinii: Kazimierz

Polecam

Polecam tą książkę wszystkim potrzebującym, bo lekarza potrzebują Ci, którzy się źle mają. Każdy z nas ma bolączki, problemy większe czy mniejsze, a ta książka jest idealnym rozwiązaniem na nie.

autor opinii: Anna Kaliszewska

pozytywny

Dobry wieczór.moja opinia jest jak najbardziej pozytywna..ja bardzo lubie takie książki gdyż pomagają mi się odnalezć w róznych sytuacjach życiowych.
pozdrawiam serdecznie.

autor opinii: Emilia

Opinia o ksiazce

Książka jest bardzo dobra. Czyta się ja z przyjemnością. Dużo uczy a jednocześnie skłania do przemyśleń. Polecam gorąco.

autor opinii: Wioletta Picz

Jezus chce Cie uzdrowić

Książka jest bardzo ładna i podnosi na duchu. Zbliża do Jezusa, który jest najlepszym lekarzem i który nas kocha. Polecam

autor opinii: Monika

Dobra książka

Tak jak autor obiecuje,treści zawarte w tej książkę otwierają oczy na moc oczyszczenia i uzdrowienia.Nie wystarczy przeczytać i odłożyć na półkę,to książka , do której trzeba wracać i czerpać więcej i więcej.Polecam każdemu,kto porusza się po omacku w swojej wierze.

autor opinii: Ewa

Jezus chce cię uzdrowić

Książkę dostałem taka jaką zamówiłem - to mi się podobało. Potraktowanie mnie przez obsługę - to mi się podobało. Książka przyszła do mnie po kilku dniach od zamówienia i opłacenia - to mi się nie podobało. Ogólnie Ja polecam "tolle.pl".

autor opinii: Michał Stępniewski

Jezus chce Cię uzdrowić

Chciałabym polecić tę książkę każdemu kto zmaga się w swoim życiu trudnościami z przyjęciem prawdy o sobie . Jest to czasami niezwykle trudne, gdyż zdarza nam się być kimś innym niż jesteśmy. Książka ta jest jednocześnie modlitwą o uzdrowienie nas samych i naszych relacji z innymi,
jeżeli tylko zaufamy Bogu i oddamy Mu swoje życie.

autor opinii: Wanda

duchowe uzdrowienie

Autor analizując sposób postępowania każdego z nas i nasze reakcje wobec otaczającej nas rzeczywistości konkretnych sytuacji boleśnie dotykających nas, poucza, jak nie stracić wiary. Wskazuje u Kogo należy szukać pomocy i w jaki sposób. Jak zawierzyć bezgranicznie Bogu w sytuacjach wręcz niemożliwych do zrealizowania. Stara się wyjaśnić, że zło nie pochodzi od Boga, natomiast Bóg z każdej sytuacji może wyprowadzić dobro. Do tego konieczna jest nasza współpraca z nim, bezgraniczna wiara i wielbienie Boga w sytuacjach cierpień i innych utrapień: wielbienie Boga wbrew naszemu negatywnemu rozumowaniu na poprawę sytuacji, a zły odstąpi. Książkę przeczytałem jednym tchem. W treści książki pojawiają się pytania w formie podobnej do rachunku sumienia, skierowane do czytelnika, a także krótsze lub dłuższe modlitwy, mające na celu pomoc czytelnikowi.

autor opinii: Jan Kasprzyk

Bardzo dobra, ciekawa książka z bogatym i pouczającym przesłaniem.Polecam

autor opinii: Bożena Sokołowska

ksążka bardz ciekawa godna polecenia zachęcam do zakupu

autor opinii: krzysztof mikuła

Cudowna książka

Książkę czytałam z zapartym tchem . Gdyby czas pozwolił przeczytała bym ją bez przerywania .Jest bardzo pouczająca wciąga bez reszty i daje dużo do myślenia. Bardzo POLECAM.

autor opinii: Barbara Szulc

Super

Bardzo dobra polecam przeczytać.

autor opinii: Kasia Spernacka

BYĆ BLISKO BOGA

Książka jest fantastyczna pomaga zbliżyć się do Boga. Zawarte są niej modlitwy o uzdrowienie i o uwolnienie a następnie wskazówki jak żyć dalej blisko Boga. To jest książka, którą gorąco polecam.

autor opinii: Teresa Florczak

Jezus naprawdę uzdrawia:)

Książkę zakupiłam w czterech egzemplarzach dla całej rodziny, zaglądam do niej i w trudnych chwilach,czytanie daje mi dużo siły na następne dni.
Polecam to jedna z najlepszych książek.

autor opinii: Julita Dudek

Polecam

Bardzo przyjemna lektura, napisana w lekkim stylu. Pomaga zastanowić się nad sobą, nad swoją wiarą i życiem. Bardzo pomagają modlitwy tam ujęte, które można wykorzystać jako " wzór do naśladowania". Bardzo serdecznie polecam:)

autor opinii: Beata

:)

Polecam każdemu kto ma ochotę poznawać Pana Jezusa

autor opinii: Tomasz Bajda

Polecam

Polecam wszystkim, którzy chcą zajrzeć w głąb siebie i pozwolić działać Jezusowi. Bardzo wartościowa i poruszająca książka.

autor opinii: Magda

Cud uzdrowienia.

W trakcie czytania tej książki Bóg przywołał mi obrazy z życia, które miały ogromny wpływ na bolączki i niewyjaśnione, dziwne sytuacje, które mnie dotykały.Pragnę poinformować wszystkich czytelników, iż to nie jest zwykła książka, ale niesamowite rekolekcje, które są niezbędne w procesie uzdrowienia i oczyszczenia.
Po lekturze "Jezus chce cię uzdrowić" jestem uzdrowiona! Chwała Panu.!!!

autor opinii: Emilia Bednarczyk

Super książka i jeszcze bardziej super autor!

Książka jest skrótem rekolekcji o uzdrowieniu. Bardzo polecam, nietypowe osobom poranionym.

autor opinii: Magdalena

Nadzieja

Książka wspaniała, pozwoliła mi otworzyć zamknięte drzwi ukryte na dnie duszy, pozwoliła rozpocząć poszukiwania odpowiedzi od Boga. Stała się inspiracją do pogłębiania relacji z Bogiem. Dzięki niej sięgnęłam źródła moich dolegliwości, choć wiele zagadek nie zostało jeszcze rozwiązanych.

autor opinii: Renata Nadrowska

piękna książka,bardzo polecam

Czytam i już prawie koniec książki,jestem pod wielkim wrażeniem jak bardzo można swoje życie zmienić,jaką drogą iść,oczywiście jedyna droga to droga do Boga z Jezusem Chrystusem mocą Ducha Świętego ale ta książka pomaga poprzez modlitwę i przekaz zrozumieć wiele ,odnowić się ,pogłębić swoją wiarę,nadzieję i miłość,wspaniałe rekolekcje w domu i nie tylko a jeszcze w czasie adwentu ,warto

autor opinii: Daniel

Bardzo mnie poruszyła.POLECAM!!!!

autor opinii: Małgorzata Roznowska

super

Polecam każdemu ,komu zależy na prawdziwej relacji z Jezusem.Ta książka jest dużą pomocą dla wszystkich którzy pragną uzdrowienia.

autor opinii: Sławek Skiba

super pozycja

ksiazka podniosla mnie na duchu w chwilach ciemnosci

autor opinii: Marta Jagiełło

Dla ducha i ciała..

Polecam bardzo dobra pozycja dla osób które potrzebują uzdrowienia duszy i ciała.

autor opinii: Basia

Polecam!!!

Ja osobiście jestem bardzo poruszona treścią tej oto lektury. Poczułam sie
Zaproszona do odbycia wyjątkowej podróży, w której Pan Jezus chce oczyścić, uzdrowić i uwolnić aby umieć służyć Bogu i uwielbiać Boga.... Polecam tą lekture i ufam, że doświadczysz wiele dobra , wystarczy że otworzysz się na działanie Pana Boga...

autor opinii: Małgorzata Siekaniec

Jezus chce nas uzdrowić

Ta książka to świadectwo wiary jej autora, bardzo przekonywujące, polecam!

autor opinii: Asia

Niesamowita ...

Czytałam już wiele książek o uzdrowieniu, ale ta jest jakaś inna. Taka zawięzła i trafia w samo sedno prostotą języka. Choć to temat dla mnie znany, nie mogę się z nią rozstać.

autor opinii: Magda B.

Polecam

Świetna lektura dla tych którzy szukają odpowiedzi na dręczące ich pytania,ja jestem z tej ksiązki zadowolona zdarzają się też łzy.

autor opinii: Anita Fiejtek

Alleluja!!!

Tak,jak w pierwszym zdaniu jest napisane,chcesz odbyć wyjątkową podróż,weż do ręki tą książkę i masz wszystko.Poznasz Pana,który z Tobą chce być w każdej chwili.On czeka a Ty...............

autor opinii: Leokadia Paprocka

Moje wrażenia

Książka bardzo bogata w treść. Uświadamia człowiekowi, że uzdrowienie może przyjść tylko do osoby otwartej na łaskę Bożą i pozostawiającą Bogu swobodę działania i decyzji kiedy i z czego nas uzdrowi. Często naszą chorobą może być zupełnie coś innego, niż myślimy.

autor opinii: Tomasz Urbaniak

Bardzo dobra książka.
Polecam

autor opinii: Jan Witos

Książka "Jezus chce cię uzdrowić" jest niezwykła. Mocno przemówiła do mnie, choć przeczytałam wiele książek ta zrobiła na mnie wielkie wrażenie. Warto ją przeczytać. Pozdrawiam w Panu i polecam.

autor opinii: Iwona

opinia - Jezus chce cię uzdrowić"

Bardzo ciekawa, polecam.

autor opinii: ninacyganska@hotmail.com

opinia - Jezus chce cię uzdrowić"

Bardzo ciekawa, polecam.

autor opinii: ninacyganska@hotmail.com

Wystarczy lekko podniesc glowe

Ksiazke o. Piotra Rozanskiego dobrze przeczytać w czasie Postu, przygotowując się do Swieta Zmartwychstania Panskiego.
Znakomicie ojciec Rozanski pomaga tym, którzy pragna isc sciezkami Pana, stanac w prawdzie przed Stworca- tutaj można znalesc konkretne wskazówki jak to zrobić. O. Rozanski podaje modlitwy na oczyszczenie, uzdrowienie i uwolnienie jako droge do uwielbienia Boga.
Wedrowka w glab siebie ale nie samotna, z Jezusem, któremu zawsze ufasz.

autor opinii: Ewa Kwasiborska

Kolejna mądra książkaTo kolejna książka , jaka kupiłam w Tolle.Wszystkie otwierają oczy na sprawy proste,a często zakryte przed naszymi oczyma.:)

autor opinii: Barbara Szczepańska

Jezus chce cię uzdrowić.

Polecam wszystkim książkę o.Piotra Różańskiego. Są to po prostu rekolekcje, które można przeżyć w domu.

autor opinii: Jadwia

Doskonała książka

Książka, którą powinien przeczytać każdy. Autor w jasny i czytelny sposób podpowiada nam jak wybrać drogę aby prowadziła ona do naszego Pana. Gorąco polecam

autor opinii: Ania

Wspaniała ksiązka

Książka jest cudna czyta się ją jednych tchem ,są piękne modlitwy które uwalniają nas z wielu złych duchów .Polecam wszystkim którzy szukają sensu życia .Jezus jest tym sensem za którym tęsknimy i którego cały czas szukamy .

autor opinii: Joanna

proruszająca książka

Czytając tą książę niesamowicie naładowałam się radością i wiarą!!
W prosty i logiczny sposób autor opisuje cuda Pana Jezusa,odnosząc się do dzisiejszych czasów.Dobra lektura dla osób chcących przypomnieć sobie jak wielką moc ma modlitwa o uzdrowienie.Polecam

autor opinii: Ewa

pozytywna

pouczająca książka, bardzo pouczająca o istocie naszego istnienia i działania w życiu.

szczerze moga ja polecić każdemu w szczególności w tych zwariowanych i niepewnych czasach, gdzie tak dużo ludzi szuka tak naprawdę miłości, czyli Boga.

autor opinii: Piotr Kwella

Cóż mogę napisać. Kolejna cudowna książka, którą każdy powinien przeczytać. Gorąco polecam.

autor opinii: Adrian

Jezus chcer Cię uzdrowić"

Książka, której treść już wykorzystałam w szkoleniach dla bezrobotnych. Opowieść o :krowie" - fantastyczna:)))!!

autor opinii: Anna Balicka

dobra książka

Książka mimo. że napisana jest przez młodego księdza, jest niezwykle cennym drogowskazem dla ludzi poszukujących swojej drogi życiowej poprzez uzdrowienie z otrzymanych zranień duchowych. Wyraźnie da się wyczuć znajomość przez autora zarówno teoretycznych podstaw tego procesu jak i empiryczną wiedzę przeżywanych stanów duchowych u ludzi szukających uzdrowienia. Jest to najlepsza z dotychczas przeczytanych przeze mnie książek o tej tematyce. Można to jeszcze ująć tak:prosto, na przykładach i do celu. Polecam nawet dla ludzi o znikomym wyrobieniu na drodze do duchowej doskonałości. Miłej lektury.

autor opinii: Jerzy Graduszewki

Jezus chce cię uzdrowić

Jest to książka wspaniała. Tak jak jest opisane we wstępie tak jest naprawdę. Jezus cię uzdrowi. Moja książka bardzo cieszy się powodzeniem. Po moim przeczytaniu zaproponowałam ją mojej znajomej. Ona jak przeczytała zaproponowała innej osobie itd. Naprawdę warto ją przeczytać. Nie jest to duży koszt a daje tyle radości i miłości Bożej. Kupcie ją a zobaczycie że doznacie cudu uzdrowienia.


Pozdrawiam i życzę miłej lektury.

autor opinii: Irena

Dla wszystkich poszukujących

To książka dla ludzi poszukujących, świadomych i wierzących. Odnalazłam wiele odpowiedzi, zatrzymując się wielokrotnie myślami nad poruszanym problemem. Na pewno przeczytam ją jeszcze raz, a może i następny, bo aż chce się do niej wracać.

Polecam wszystkim, którzy chcą być blisko Boga.

autor opinii: Renata Jassowicz

Gorąco polecam

Książka pt."Jezus chce cię uzdrowić" jest pozycja godną polecenia ze względu na treść i przesłanie które skierowane jest do każdego człowieka indywidualnie,niezależnie od pozycji i statusu społecznego. Głęboko przemyślane słowa trafiają prosto do serca,zawiera wiele wskazówek jak żyć,zostać uzdrowionym by móc z większą siłą wielbić Boga przez modlitwy również w niej zawarte.Uważam,ze ĸażdy powinien ją mieć na swojej półce i móc sięgnąć po nią w chwilach słabości.Dziękuje że została mi polecona ,ja również zachęcam do przeczytania tej wyjątkowej lektury.

autor opinii: Jolanta Torłop

Moja opinia książki

Uzdrowienie duchowe czy fizyczne nie zawsze dokonuje się w mgnieniu oka, zwykle jest to dłuższy lub krótszy proces. Mam wtedy okazję dać świadectwo o swojej cierpliwości i ufności Panu, zwłaszcza gdy moje prośby, wydawało by się, pozostają bez odzewu....
Obojętnie na jakim etapie uzdrawiania jesteś, może dopiero podejmujesz decyzję, że chcesz być zdrowy a może uzdrowienie w twoim życiu trwa już od pewnego czasu ?, w tej książce znajdziesz słowa, które rzeczywiście do ciebie przemówią. Może to być tylko jedno zdanie, myśl lub refleksja ale w danej chwili będzie to zdanie, myśl lub refleksja najważniejsza i przełomowa - uzdrawiająca :)

autor opinii: Dawid Frankowski

Kolejna mądra książka

To kolejna książka , jaka kupiłam w Tolle.Wszystkie otwierają oczy na sprawy proste,a często zakryte przed naszymi oczyma.:)

autor opinii: Marzenna

Absolutnie polecam!

Prawdziwe i skuteczne lekarstwo na moja zbolala dusze! Polecam z czystym sumieniem!

autor opinii: Anna V.

Ta książka pomaga mi uwierzyć ,ze prawdziwe uzdrowienie może dokonać tylko Jezus. Tylko muszę się otworzyć i pozwolić Jemu uzdrowić.

autor opinii: s.Agnes Wojtowicz

Dobra książka

Konkretny poradnik dla szukających sposobu na np walkę z nałogami.

autor opinii: Piotr

światło Ducha Świętego

Wszyscy potrzebujemy miłości i nadziei. Czytając tą wspaniałą książkę,otrzymałem światło Ducha Św.Mam je w sobie. Byłem zagubiony a stałem się widoczny. Wystarczy tylko poprosić,On otworzy nasze usta abyśmy mogli głosić słowo Boże a przez to przyciągniemy innych do Pana Jezusa.

autor opinii: Pawel Szymański

Są to wspaniałe, niesamowite rekolekcje. Jestem pod wielkim wrażeniem. Myślę,że pozostawią ślad w życiu każdego, kto zagłębi się w tę treść. Bardzo polecam.

autor opinii: Irena

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: eSPe
Autor: o. Piotr Różański SP
Rok wydania: 2014
Ilość stron: 112
Wymiar [mm]: 140x200
EAN: 9788374826716
ISBN: 9788374826716
ID: 308766

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Jezus chce cię uzdrowić Jezus chce cię uzdrowić
14.94 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...