TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Królowa czy niewolnica relacji? Dlaczego sposób w jaki do tej pory budowałaś relację nie działa?

Ocena:
(2 opinii)

Świetna wiadomość jest taka, że jako kobiety jesteśmy naturalnymi ekspertami od relacji! Niestety, dopasowując się do męskiego świata, dajemy sobie narzucić błędny sposób funkcjonowania w tej sferze. Taki styl życia ostatecznie nie tylko wcale nie służy nam, kobietom, ale unieszczęśliwia także mężczyzn.

Jesteś stworzona do relacji, jednak kiedy wszystkimi siłami i za wszelką cenę chcesz zbudować i utrzymać miłość, zderzasz się z mężczyzną, który z taką samą siłą i determinacją broni swojej... wolności. Na tym polu rodzi się cała paleta wyzwań, przeciwności i nieporozumień między Wami, prawda?

Czy to starcie jest nieuniknione? Czy jest sposób, aby pogodzić miłość z wolnością i budować szczęśliwą, satysfakcjonującą i cudownie rozwijającą obie strony relację? O tym właśnie jest ta publikacja.

Usłyszysz m. in.:

  • Odwieczny dylemat: miłość czy wolność?
  • Ile jest prawdy w teorii o drugiej połówce pomarańczy?
  • Czym jest "racja" w relacji?
  • Związki partnerskie - teoria wobec faktów i liczb
  • Dlaczego mężczyzna nie robi tego, czego oczekuje kobieta?
  • Jak dogadać się z facetem - podstawy komunikacji

Poznaj lepiej męski świat i wpłyń na swoją relację jak prawdziwa mistrzyni. Im wcześniej zawalczysz o swój związek, tym szybciej odczujesz satysfakcję i radość z głębokiego zrozumienia między Wami!

Beata Kołodziej – pisarka, autorka książek dla dzieci, scenarzystka, reżyserka. Prowadzi warsztaty poświęcone relacjom i tematyce kobiecości. Z wykształcenia biolog. Prywatnie szczęśliwa żona, mama i (od niedawna) babcia.Opinie naszych Klientów (2 opinii)Napisz swoją opinię

Rewelacja!!!

Bardzo przystępny sposób omówienia tak ważnego tematu jaka jestem ja jako kobieta i jaki jest mężczyzna. Uważam, że każda kobieta powinna przesłuchać te płyty. P. Beata Kołodziej w bardzo prosty sposób odpowiada na nasze pytania. Polecam!!!

autor opinii: Beata

wcześniej nie byłam świadoma

Audiobooka fajnie się słucha gdyż jest w formie wykładu i słychać w tle reakcje słuchających.
Dla mnie była bardzo ciekawa; w wielu aspektach już mi znana; niektóre były zupełnie odkrywcze. To nie pierwsza książka o tej tematyce, którą przeczytałam ale ta jest jak konkretna instrukcja, opowiedziana barwnie i dowcipnie tak aby zapadała w pamięć. Gdybym mogła ją przeczytać 30 lat
temu uniknęłabym wielu konfliktów w małżeństwie.
Gorąco polecam dla wszystkich Pań.

autor opinii: Teresa Kulicka

Informacje techniczne

Rodzaj nośnika: CD
Wydawca: Rób to co kochasz, RTCK
Autor: Beata Kołodziej
Rok wydania: 2016
EAN: 9788364855702
ID: 366951

Zobacz również

Królowa czy niewolnica relacji? Dlaczego sposób w jaki do tej pory budowałaś relację nie działa?
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...