TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Królowa czy niewolnica relacji? Dlaczego sposób w jaki do tej pory budowałaś relację nie działa?

Świetna wiadomość jest taka, że jako kobiety jesteśmy naturalnymi ekspertami od relacji! Niestety, dopasowując się do męskiego świata, dajemy sobie narzucić błędny sposób funkcjonowania w tej sferze. Taki styl życia ostatecznie nie tylko wcale nie służy nam, kobietom, ale unieszczęśliwia także mężczyzn.

Jesteś stworzona do relacji, jednak kiedy wszystkimi siłami i za wszelką cenę chcesz zbudować i utrzymać miłość, zderzasz się z mężczyzną, który z taką samą siłą i determinacją broni swojej... wolności. Na tym polu rodzi się cała paleta wyzwań, przeciwności i nieporozumień między Wami, prawda?

Czy to starcie jest nieuniknione? Czy jest sposób, aby pogodzić miłość z wolnością i budować szczęśliwą, satysfakcjonującą i cudownie rozwijającą obie strony relację? O tym właśnie jest ta publikacja.

Usłyszysz m. in.:

  • Odwieczny dylemat: miłość czy wolność?
  • Ile jest prawdy w teorii o drugiej połówce pomarańczy?
  • Czym jest "racja" w relacji?
  • Związki partnerskie - teoria wobec faktów i liczb
  • Dlaczego mężczyzna nie robi tego, czego oczekuje kobieta?
  • Jak dogadać się z facetem - podstawy komunikacji

Poznaj lepiej męski świat i wpłyń na swoją relację jak prawdziwa mistrzyni. Im wcześniej zawalczysz o swój związek, tym szybciej odczujesz satysfakcję i radość z głębokiego zrozumienia między Wami!

Beata Kołodziej – pisarka, autorka książek dla dzieci, scenarzystka, reżyserka. Prowadzi warsztaty poświęcone relacjom i tematyce kobiecości. Z wykształcenia biolog. Prywatnie szczęśliwa żona, mama i (od niedawna) babcia.Informacje techniczne

Rodzaj nośnika: CD
Wydawca: Rób to co kochasz, RTCK
Autor: Beata Kołodziej
Rok wydania: 2016
EAN: 9788364855702
ID: 366951

Zobacz również

Królowa czy niewolnica relacji? Dlaczego sposób w jaki do tej pory budowałaś relację nie działa?
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...