BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Odkryj w sobie tajemnicę. Seria: Psychologia i formacja

Autor wraca do zapomnianej przez współczesność kategorii tajemnicy, która wydaje się trafnym sposobem wyrażenia rzeczywistości człowieka. Uznaje, iż rozwój człowieka może być właściwym miejscem przybliżenia się do niej, miejscem, w którym osoba ludzka - pojmowana jako tajemnica w obliczu Tajemnicy - może ujawnić się w pełni i realizować. Na koniec ukazuje, w jaki sposób rozwój relacji interpersonalnych wpływa na pełniejsze rozeznanie sprzyjające wychowaniu sumień.

Każdy kto zajmuje się pomaganiem innym ludziom - zarówno pedagog, psycholog, psychiatra czy terapeuta, jak i kapłan, wychowawca czy kierownik duchowy - wyniesie duży pożytek z lektury.

Franco Imoda SJ - włoski jezuita, współzałożyciel i długoletni profesor Instytutu Psychologii przy Papieskim Uniwersytecie Gregoriańskim w Rzymie, a w latach 1999-2005 rektor tegoż uniwersytetu. Psycholog i psychoterapeuta, dociekliwy badacz ludzkiego rozwoju i powołania religijnego, autor kilkunastu obszernych publikacji naukowych i wielu artykułów popularnonaukowych.

Opinie naszych Klientów (0 opinii)Napisz swoją opinię

Ta książka nie została jeszcze przez nikogo oceniona

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: WAM
Autor: Imoda Franco SJ
Rok wydania: 2010
Ilość stron: 172
Wymiar [mm]: 136x210
EAN: 9788375055030
ISBN: 978-83-7505-503-0
ID: 170606

Zobacz również

Odkryj w sobie tajemnicę. Seria: Psychologia i formacja
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...