TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Oto uzdrowię ciebie

Ocena:
(3 opinii)

Często w trudnych chwilach naszego życia, kiedy doświadczamy różnorakich cierpień, chorób czy niepowodzeń, zapominamy o Bogu i pogrążamy się w rozpaczy. Czasem niektórzy z nas szukają nadziei i ratunku u przeróżnych fałszywych uzdrowicieli (m.in. bioenergoterapeutów) wierząc, że to dzięki ich niezwykłym umiejętnościom i darom odzyskają zdrowie i szczęście.

Tymczasem to właśnie w chorobie i nieszczęściu powinniśmy wołać do Boga, ufając, że nie odmówi On nam swej łaski i miłosierdzia i zgodnie ze Swoją wolą wysłucha naszej modlitwy. Niestety często kryjemy w sobie najprzeróżniejsze "blokady", z powodu których Pan Bóg nie może w pełni objawić swojej mocy; grzech, niezdolność do przebaczenia czy po prostu brak wiary i ufności.

Opinie naszych Klientów (3 opinii)Napisz swoją opinię

Bardzo pomocna,pełna dobrej nowiny ksiazka

Uwielbiam przekaz ojca Witko,w swojej kolejnej już książce bardzo subtelnie,delikatnie i prosto pisze o uzdrawiajacej mocy Pana Jezusa.Biorąc przykłady z Ewangelii autor przypomina nam że cuda były, są i będą. Trzeba tylko otworzyć się na działanie łaski Bożej i zaufać. Wzruszająca i pełna uniesień duchowych lektura.Bardzo pokrzepiajaca, polecam.

autor opinii: Ewa

Warto przeczytać

Rozważania tekstów biblijnych dotyczących zaufania Bogu i modlitwy jako warunkow relacji ze stworcą. Książka zawiera równiez świadectwa osob dotkniętych łaską uzdrowienia.

autor opinii: M.P.

Super!!!

Bardzo polecam, wspaniała książka

autor opinii: Tomasz

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Esprit
Autor: o. Józef Witko OFM
Rok wydania: 2011
Ilość stron: 208
Wymiar [mm]: 130x200
EAN: 9788361989677
ISBN: 978-83-61989-67-7
ID: 211689

Zobacz również

Oto uzdrowię ciebie
19.99 zł
  • Wysyłamy w ciągu 48 h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...