TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Prezent zapakowany przez Boga

Książka jest adresowana szczególnie do dziewcząt i tych kobiet, które stoją przed decyzją zawarcia związku małżeńskiego. Pomaga w poszukiwaniu odpowiedzi na pytania dotyczące intymności, szacunku do własnego ciała i czystości seksualnej. Odpowiada na wiele pytań, które niejednej osobie trudno jest zadać. Każda kobieta jest wyjątkowym "prezentem zapakowanym przez Boga". Lektura tej książki pomaga to zobaczyć.

"Kobiety łączy dzisiaj wspólne pragnienie uczynienia z miłości najważniejszej sprawy w życiu. Książka Lindy Dillow i Lorraine Pintus pomaga to uczynić w oparciu o Boże standardy" - Marta, lat 26.

"Książka Lindy i Lorraine uświadomiła mi po raz kolejny, że jeśli chodzi o seksualność, to w naszej kulturze prawie wszystko jest odwrócone do góry nogami i odbiega od tego, jak to wymyślił i zaplanował Bóg" - Dorota, lat 25.

"Autorki starają się szczerze odpowiedzieć na wszystkie pytania. Nawet te, które niewiele osób ośmieliłoby się zadać. Książka pomaga lepiej zrozumieć Boga i Jego miłość, a przede wszystkim umożliwia dostrzeżenie piękna Jego planów względem naszego ciała, życia i relacji" - Natalia, lat 22.

"Wszystkie mamy dorastających córek gorąco zachęcam, aby podarowały swoim córkom tę niezwykłą książkę. Każda córka - także Twoja i moja jest "prezentem zapakowanym przez Boga"". One są po prostu wyjątkowe! Pomóżmy im to zobaczyć poprzez lekturę tej książki!" - Alina Wieja, redaktor naczelna "Naszych Inspiracji".

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Koinonia
Autor: Linda Dillow, Lorraine Pintus
Rok wydania: 2008
Ilość stron: 280
Wymiar [mm]: 140x200
EAN: 9788360124239
ISBN: 9788360124239
ID: 106925

Zobacz również

Prezent zapakowany przez Boga
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...