TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Przebaczenie. Droga do pojednania z sobą i innymi

Zanim będziemy zdolni kochać nieprzyjaciela zewnętrznego, musimy najpierw pokochać nieprzyjaciela w nas samych. Carl Gustav Jung Codziennie doświadczamy ze strony innych ludzi nieprzyjemności i bolesnych zranień. Pozostają one w nas przez długie lata. Ranimy także siebie, bo nie umiemy wybaczyć sobie popełnionych błędów. Jednocześnie jako chrześcijanie jesteśmy wezwani do tego, aby przebaczać aż siedemdziesiąt siedem razy, czyli zawsze. Co możemy zrobić, by było to możliwe?

Anselm Grn, sięgając do Biblii oraz badań uznanych psychologów, podaje skuteczne sposoby na zażegnanie konfliktów we wszystkich wspólnotach, w których żyjemy. Pokazuje, że przyjęcie prawd pochodzących z Ewangelii pozwala nam osiągnąć harmonię i uwolnić się od winy.

Orędzie o przebaczeniu i pojednaniu odpowiada dzisiaj na główną udrękę ludzi na ich wewnętrzne rozdarcie, na ich niezdolność do życia w pojednaniu z sobą i innymi i do przebaczania sobie samemu.

Ponad 11 tysięcy egzemplarzy sprzedanych w Polsce

Anselm Grn OSB (ur. 1945) doktor teologii, duszpasterz, doradca i opiekun duchowy. Autor licznych książek poświęconych życiu duchowemu. Jego prace zostały przetłumaczone na kilkadziesiąt języków.

Opinie naszych Klientów (0 opinii)Napisz swoją opinię

Ta książka nie została jeszcze przez nikogo oceniona

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: WAM
Autor: Anselm Grun OSB, Juliusz Zychowicz
Rok wydania: 2019
Ilość stron: 152
Wymiar [mm]: 194x124
EAN: 9788327716521
ISBN: 9788327716521
ID: 442455

Zobacz również

Przebaczenie. Droga do pojednania z sobą i innymi
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...