TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Przezwyciężyć lęki. Obudź orła, który jest w Tobie

Joël Pralong w prostych słowach zaprasza nas, abyśmy odważnie wyruszyli w podróż do swojego wnętrza, zmierzyli się z paraliżującym nas strachem czy wręcz – odważyli się na… lęk, z ufnością dziecka powierzyli swoje zranienia, obawy i niepokoje Bogu. Abyśmy – na wzór św. Teresy z Lisieux – odważnie wkroczyli na drogę duchowego dziecięctwa i dzięki Bożej pomocy rozwinęli skrzydła wielkiego orła.

Przerażone pisklę, które żyje w nas, zostało powołane do urzeczywistnienia wielkiej przemiany i uświadomienia sobie, kim jest naprawdę. Do wielkiego wyzwolenia i wypowiedzenia w prawdzie słów: „Wszystko mogę w tym, który mnie umacnia!” (Flp 4,13).

„Przezwyciężyć lęki. Obudź orła, który jest w tobie” to książka napisana prostymi słowami, szczera i autentyczna, wzbogacona osobistym świadectwem autora, który nie waha się otwarcie mówić o swojej walce duchowej i wewnętrznej przemianie, dokonanej za sprawą Ducha Świętego. To dzieło pedagogiki duchowej uczy wiary, ufności i miłości w codziennym życiu.

Joël Pralong - kapłan w szwajcarskiej diecezji Sion. Autor wielu książek z pogranicza duchowości i psychiatrii („Pokochać samego siebie”; „Samobójstwo i co dalej?”; „Słabość i moc: Paweł z Tarsu i Teresa z Lisieux: miłosna pieśń na dwa głosy”; „Terapia dla duszy”; „Zwalczyć negatywne myślenie”). Szczególną troską otacza młodzież, osoby cierpiące na depresję, rodziny dotknięte samobójczą śmiercią dziecka. Duchowy towarzysz wszystkich, którzy pragną wzrastać w miłości, odzyskać radość życia i odkrywać swoją prawdziwą tożsamość dzieci Bożych.

Opinie naszych Klientów (0 opinii)Napisz swoją opinię

Ta książka nie została jeszcze przez nikogo oceniona

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Wydawnictwo Świętego Wojciecha
Autor: Joel Pralong
Rok wydania: 2016
Ilość stron: 176
Wymiar [mm]: 135x205
EAN: 9788375168020
ISBN: 9788375168020
ID: 345404

Zobacz również

Przezwyciężyć lęki. Obudź orła, który jest w Tobie
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...