TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Przygotowanie do aktu zawierzenia się Jezusowi przez ręce Maryi według św. Ludwika Marii Grignion de Montfort

Ocena:
(6 opinii)

Święty Ludwik Maria Grignion de Montfort był kapłanem i pisarzem żyjącym na przełomie siedemnastego i osiemnastego wieku, autorem słynnego „Traktatu o doskonałym nabożeństwie do Maryi”.

Propagował gorąco ideę powierzenia się Panu Jezusowi przez Maryję i stworzył specjalny, obejmujący 33 dni program duchowego przygotowania się do tego aktu.

Pierwsze 12 dni tego okresu to czas oderwania się od ducha tego świata, by móc bardziej zrozumieć ducha Chrystusa i przez to zbliżyć się do Jezusa.

Kolejne 21 dni to czas poznawania tajemnic Chrystusa i Maryi. Dzień zawierzenia się przypada 34 dnia. Może ono się dokonać zarówno prywatnie, jak i uroczyście, w obecności kapłana.

Idea oddania się Panu Jezusowi przez Maryję inspirowała wielu świętych i przyjaciół Boga, m.in. św. Jana Pawła II, kard. Stefana Wyszyńskiego i św. Maksymiliana Kolbego.

Jeśli chcesz do nich dołączyć i doświadczyć niezwykłej opieki Matki Przenajświętszej, skorzystaj z duchowego skarbu, przekazanego nam przez św. Ludwika.

Opinie naszych Klientów (6 opinii)Napisz swoją opinię

"Przygotowanie do aktu zawierzenia się Jezusowi przez ręce Maryi według św. Ludwika Marii Grignion de Montfort"

Polecam, świetne teksty i odwołania do codziennego życia, rozmyślanie o wartościach, sensie życia, uczta duchowa. To jedna z najważniejszych publikacje, które powinny znaleźć się u każdego wierzącego w Boga Katolika w domu.

autor opinii: Daniel Suchomski

Gorąco polecam

Szczęść Boże,
kupiłem tę książkę z nastawieniem jak najszybszego zawierzenia się Panu Jezusowi przez ręce Maryi. Uważam, że w moim przypadku zawierzenie było dla mnie dużym przeżyciem duchowym, świetne rekolekcje, szczególnie dla tych którzy chcą trochę zwolnić i zacząć doceniać Pana Boga, a nie dobra ziemskie. Podsumowaniem zawierzenia w moim przypadku była spowiedź generalna z całego życia. Po 2 godzinach czułem się cudownie, przeżyłem niesamowitą radość w sercu. Uważam, że to jest najlepsze co mogłem zrobić dotychczas w moim życiu. Moja walka duchowa trwa i ciągle pracuję nad tym, aby być coraz lepszym człowiekiem i św. Ludwik do nam umożliwia.

autor opinii: Tomek Skoczylas

swietnie

Serdecznie polecam ksiazke....
Ksiadz Piotr Glas polecil by oddac sie Maryi i to byl oja najlepsza decyzja. Polecam Kazdemu zakupic te ksiazke , a najlepiej w ksiegarni Tolle ktora funkcjonuje wspaniale pozdrawiam

autor opinii: Monika

Bardzo dobra.

Jeszcze nie zdążyłem przeczytać całej, bo czytam jeszcze inną książkę. Ale na pewno warto przeczytać jak ktoś chce zmienić swoje życie.

autor opinii: Lech K.

Polecam

Jesli pragniesz zawierzysc swoje zycie i calkowicie oddac je Bogu w Trojcy Jedynemu a przedewszystkim wszystko czynic z Maryją i w niej sie kształtować to ta ksiazka pomoze ci w tym aby doskonale przygotowac sie do Aktu oddania zycia Jezusowi przez Serce Maryi.Te 33 dni przygotowania sa pieknym czasem na to aby w pelni swiadomie zajrzec w glab swej duszy i na finalowy 34 dzien dokonac wyboru czyli zanurzyc sie w Milosci Milosiernej.

autor opinii: Barbara Dryl

Akt dotykający głębi serca

Zapraszam wszystkich do zawierzenia się Jezusowi przez ręce Maryi, książka ta w piękny sposób przygotowuje duszę do tego aktu,ale także jest niesamowitą podróżą w odkrywaniu wielu tajemnic Maryjnych prowadzących do zrozumienia Jej roli w dziele zbawienia,a także podróżą rzucającą światło na samego Zbawcę i to co uczynił dla każdego z nas...
Zachęcam z całego serca :)

autor opinii: Tomasz R.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: eSPe
Rok wydania: 2015
Ilość stron: 287
Wymiar [mm]: 120x180
EAN: 9788374827027
ISBN: 9788374827027
ID: 325612

Zobacz również

Książka wyróżniona Przygotowanie do aktu zawierzenia się Jezusowi przez ręce Maryi według św. Ludwika Marii Grignion de Montfort
19.90 zł
15.50 zł
Oszczędzasz 4.4 zł (22%)
  • Wysyłamy w ciągu 24h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...