TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Przysięga

Coś złowrogiego zaczyna dziać się w Hyde River, górniczym miasteczku w górach na północno-zachodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych. Coś złego czai się w ciemności, atakując bez ostrzeżenia, odbierając życie z zimną krwią. Ostatnią ofiarą jest Cliff Benson, fotograf obozujący w górach. Przy braku dowodów i możliwości dalszego prowadzenia śledztwa miejscowy szeryf zamyka sprawę, przypisując wszystko agresywnemu niedźwiedziowi grasującemu gdzieś w pobliżu - podobnie jak w przypadku wielu innych niewyjaśnionych śmierci i zniknięć w okolicy Hyde River na przestrzeni ostatnich lat.

Jednak brat zamordowanego fotografa, biolog Steve Benson nie zgadza się, aby śmierć jego brata pozostała tajemnicą. Przyłącza się do niego Tracy Ellis, policjantka z biura szeryfa, która dorastała w Hyde River. Przesłuchiwani mieszkańcy stają się coraz bardziej podejrzani, jak gdyby zostali zobowiązani do dochowania jakiejś tajemnicy. Miasteczko niewątpliwie skrywa jakiś mroczny sekret, który usiłuje odkryć para detektywów, nie spodziewając się, że prawda może być przerażająca.

Peretti jest jednym z najpopularniejszych współczesnych amerykańskich pisarzy. Nazwany przez magazyn Time królem chrześcijańskiego thrillera. Jego książki regularnie trafiają na listę bestsellerów New York Timesa, a sprzedano je do dziś w kilkunastu milionach egzemplarzy. Pisze przede wszystkim ksiązki sensacyjne i thrillery, których zadaniem jest nie tylko wciągnięcie czytelnika w opowiadaną historię, ale zaproszenie do głębszego przemyślenia przedstawionych w powieściach spraw.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Wydawnictwo M
Autor: Frank E. Peretti
Rok wydania: 2008
Ilość stron: 500
Wymiar [mm]: 140x200
EAN: 9788360725962
ISBN: 9788360725962
ID: 78910

Zobacz również

Przysięga
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...