TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Seminarium odnowy wiary. Podręcznik formacyjny

"Seminarium odnowy wiary" adresowane jest do osób, które pragną doświadczyć osobistego spotkania z Bogiem. Dla jednych będzie to pierwsze doświadczenie miłującej obecności Boga, który mimo iż pozostaje niewidzialny dla oczu, objawia się w inny, wybrany przez siebie sposób.

Dla innych będzie to okazja do nawiązania relacji z Bogiem, którego już kiedyś spotkali, ale nie podjęli zaproszenia do bliskości z Nim, choć zachowali wspomnienie wzruszającego, ale odległego wydarzenia.

Dla niektórych jest to szansa do odnowienia relacji z Bogiem, którą zaniedbali tak, że stała się tylko nudnym przyzwyczajeniem do pewnych form kultu pozbawionych radości, miłości, nadziei, poczucia sensu, rozmachu i bogactwa.

Dla tych, którzy przez grzech utracili więź z Bogiem, to nowa szansa, by rzucić się w Jego wielkie, otwarte ramiona i przylgnąć do miłującego nas serca, by znowu doświadczyć uzdrawiającej i wyzwalającej mocy Jego miłosierdzia.

Dla wszystkich, którzy trwają w bliskości i miłości Boga, to okazja do świętowania, radowania się i odkrywania, jak nieskończenie dobry i zachwycający jest nasz Bóg! Święty i niepojęty w swojej hojności ma z pewnością także i dla nich niespodzianki.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Apostolicum
Autor: ks. Krzysztof Kralka SAC, Michał Zborowski
Rok wydania: 2014
Ilość stron: 176
EAN: 9798370319274
ISBN: 979-83-7031-927-4
ID: 445529

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Seminarium odnowy wiary. Podręcznik formacyjny Seminarium odnowy wiary. Podręcznik formacyjny
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...