TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Seminarium odnowy wiary. Podręcznik formacyjny

Ocena:
(5 opinii)

"Seminarium odnowy wiary" adresowane jest do osób, które pragną doświadczyć osobistego spotkania z Bogiem. Dla jednych będzie to pierwsze doświadczenie miłującej obecności Boga, który mimo iż pozostaje niewidzialny dla oczu, objawia się w inny, wybrany przez siebie sposób.

Dla innych będzie to okazja do nawiązania relacji z Bogiem, którego już kiedyś spotkali, ale nie podjęli zaproszenia do bliskości z Nim, choć zachowali wspomnienie wzruszającego, ale odległego wydarzenia.

Dla niektórych jest to szansa do odnowienia relacji z Bogiem, którą zaniedbali tak, że stała się tylko nudnym przyzwyczajeniem do pewnych form kultu pozbawionych radości, miłości, nadziei, poczucia sensu, rozmachu i bogactwa.

Dla tych, którzy przez grzech utracili więź z Bogiem, to nowa szansa, by rzucić się w Jego wielkie, otwarte ramiona i przylgnąć do miłującego nas serca, by znowu doświadczyć uzdrawiającej i wyzwalającej mocy Jego miłosierdzia.

Dla wszystkich, którzy trwają w bliskości i miłości Boga, to okazja do świętowania, radowania się i odkrywania, jak nieskończenie dobry i zachwycający jest nasz Bóg! Święty i niepojęty w swojej hojności ma z pewnością także i dla nich niespodzianki.

Opinie naszych Klientów (5 opinii)Napisz swoją opinię

seminarium odnowy wiary

Książka jest fantastyczna. Każdego dnia możemy rozważać fragmenty Słowa Bożego. Uważam, że jest to świetna pozycja dla każdego, kto chce pogłębić swoją wiarę.

autor opinii: Artur Kasperek

Polecam

Książka "Seminarium odnowy wiary. Podręcznik formacyjny" jest dla osób, którzy pragną poznać siebie, pragną odpowiedzieć sobie na ważne życiowe pytania względem duchowym. Książka pogłębia poznanie PRAWD BOŻYCH, poznanie siebie. Pół godziny na refleksje. Poprawia kondycję psychiczną i poprawia ocenę rzeczywistości, poprawia relację z Bogiem. Polecam dla tych, którzy są otwarci oczami serca na miłość Bożą :)

autor opinii: Monika

Idealny w celu doświadczenia Boga

Bardzo dobrze przygotowany podręcznik do Seminarium, pozwalający znajdując ok. 0,5 godz. czasu na codzienne spotkanie z Bogiem w Słowie Bożym, przeżyć nawrócenie (może nowe) i rozpocząć nowe życie w pełni z Bogiem.

autor opinii: Marzena

seminarium odnowy wiary

książka jest rewelacyjna

autor opinii: Daniel Dudyk

SOW

Podręcznik "Seminarium odnowy wiary" przy codziennym rozważaniu pozwala nam obcować ze Słowem Bożym. Każdy tydzień rozważania skupia się wokół określonego tematu. Treść zawarta w podręczniku wywołuje refleksje w sercu na ile Pan Jezus obecny jest w życiu człowieka. Rozważane 10 tygodni pozwala nam przygotować się do przyjęcia Ducha Świętego do serca oraz do życia we wspólnocie.

autor opinii: Kamil Perkowski

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Apostolicum
Autor: ks. Krzysztof Kralka SAC, Michał Zborowski
Rok wydania: 2014
Ilość stron: 176
EAN: 9798370319274
ISBN: 979-83-7031-927-4
ID: 445529

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Seminarium odnowy wiary. Podręcznik formacyjny Seminarium odnowy wiary. Podręcznik formacyjny
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...