TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Światłość serca (+ CD)

Ocena:
(9 opinii)

Jak potężną moc ma Duch Święty? Jakie to uczucie wznosić się na Jego skrzydłach ku wyżynom duchowych możliwości? Czy każdy z nas może doświadczyć Jego mocy i zostać otulonym Jego niezwykłym światłem?

Duch Święty ma dla nas niepowtarzalne dary. Aby je nam w pełni przekazać, stawia na naszej drodze niezwykłych ludzi. Do takich osób należy niewątpliwie ojciec Joachim Badeni. Ten charyzmatyczny dominikanin, który przyciągał do siebie niczym magnes, dostał od Ducha Świętego dar docierania do serc swoich słuchaczy.

Ojca Badeniego nie ma już między nami, ale pozostała jego nauka i słowa, które wciąż są niezwykle głębokie i stale obecne w sercach jego słuchaczy i czytelników.

Ojciec Joachim Badeni umiał ciągle na nowo zdumiewać się tajemnicą Boga. Potrafił tym wspaniałym zdumieniem "zarażać" swoich słuchaczy. Odkrywał zaskakujący i głęboki sens tematów tylko pozornie oczywistych.

Ta książka pozwoli Ci poznać uzdrowicielską moc modlitwy do Ducha Świętego. Poznasz prawdziwą rolę cierpienia w swoim życiu. Dzięki niej możesz doświadczyć niezwykłych darów, jakimi chce obdarować Cię Duch Święty. Dowiesz się także, gdzie we współczesnym świecie można odnaleźć świętych.

Świętość w nas ma świecić. Światło jest tematem modlitw, tematem tekstów biblijnych. Jeśli kiedykolwiek spotkaliśmy świętego, to widzieliśmy w nim jakieś światło, i to światło Boga. Gdy do tych świętych się modlimy, tak naprawdę czcimy świętość Boga, która w nich świeci.

O. Joachim Badeni

Książka jest opracowaniem konferencji Ojca Joachima Badeniego, wygłoszonych podczas sesji o uzdrowieniu wewnętrznym w Centrum Kultury Chrześcijańskiej w Krakowie oraz rekolekcji wygłoszonych w Bielsku-Białej. Przewodnią myślą książki jest tajemnica Bożej światłości.

Do książki została dołączona płyta z nagraniem tych konferencji.

Opinie naszych Klientów (9 opinii)Napisz swoją opinię

Gorąco Polecam!

To kolejna z kilku przeczytanych przeze mnie książek- wywiadów z O. Joachimem Badenim. Wszystkie są na najwyższym poziomie duchowym, a równocześnie bardzo proste w odbiorze. Są balsamem na zbolałą duszę i serce współczesnego człowieka. Gorąco Polecam!

autor opinii: Ewa Kamińska

Świetna książka

Książka jest zapisem konferencji Ojca Joachima Badeni z dodatkowo dołączoną płytą. Świetnie zebrane w krótkie rozdziały konferencje i wytłuszczone w ramkach niektóre zdania, pozwalają zatrzymać się na dłużej przy cennych słowach autora. Książka godna polecenia do czytania bądź słuchania.

autor opinii: AnnaS

Polecam!!!

Polecam!

autor opinii: Kasia B.

Czyta się książkę z zainteresowaniem. Proste przykłady z życia.Znacznie przyjemniej słucha się płyty załączonej do książki. Liczyłam na nieco więcej informacji na temat Odnowy w Duchu Świętym.

autor opinii: Jola

Polecam

Przeczytałam tę książkę po kawału, nie można jej czytać jednym tchem. Każdy rozdział wzbudza emocje i pobudza zmysły katolika. Tak oczywiste rzeczy na codzień nas nie zastanawiają, ale zebrane w prosty dla czytelnika język dają prawdziwą ucztę duchową. POLECAM

autor opinii: Joanna Rakoczy

Swiatłość

Co tu dużo pisać - książki (rozmowy) z Ojcem Badenim czyta się tak: otwierasz książkę, czytasz dopóki nie skończysz; przerwać lektury się nie da!

autor opinii: Bogdan Szafałowicz

książkagodna polecenia

jak wszystkie książki tego autora bardzo dobrze napisana, choć trochę trzeba wcześniej spotkać się z poruszanymi tam zagadnieniami. Na pewno powinni ją przeczytać członkowie Wspólnoty Odnowa w Duchu Świętym.

autor opinii: maria graczyk

Pouczajaca

Ksiazka ta zawiera wskazowki jak zyc, aby nie zagubic sie w naszej codziennosci pod wzgledem duchowym.

autor opinii: Janina Tomczyk

Warto przeczytać.

Książka zawiera cenne spostrzeżenia, niespotykane wyczucie problemów otaczającego nas świata. Bogactwo treści oraz zwięzłe, ale w sposób zrozumiały wyjaśnianie Bożych Prawd czyni ją przewodnikiem na krętych drogach życia.

autor opinii: Piotr Gojło

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Wydawca: Wydawnictwo M
Autor: o. Joachim Badeni OP
Rok wydania: 2012
Ilość stron: 108
Wymiar [mm]: 140x210
EAN: 9788375954777
ISBN: 978-83-7595-477-7
ID: 236597

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Światłość serca (+ CD) Światłość serca (+ CD)
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...