TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Światłość serca (+ CD)

Jak potężną moc ma Duch Święty? Jakie to uczucie wznosić się na Jego skrzydłach ku wyżynom duchowych możliwości? Czy każdy z nas może doświadczyć Jego mocy i zostać otulonym Jego niezwykłym światłem?

Duch Święty ma dla nas niepowtarzalne dary. Aby je nam w pełni przekazać, stawia na naszej drodze niezwykłych ludzi. Do takich osób należy niewątpliwie ojciec Joachim Badeni. Ten charyzmatyczny dominikanin, który przyciągał do siebie niczym magnes, dostał od Ducha Świętego dar docierania do serc swoich słuchaczy.

Ojca Badeniego nie ma już między nami, ale pozostała jego nauka i słowa, które wciąż są niezwykle głębokie i stale obecne w sercach jego słuchaczy i czytelników.

Ojciec Joachim Badeni umiał ciągle na nowo zdumiewać się tajemnicą Boga. Potrafił tym wspaniałym zdumieniem "zarażać" swoich słuchaczy. Odkrywał zaskakujący i głęboki sens tematów tylko pozornie oczywistych.

Ta książka pozwoli Ci poznać uzdrowicielską moc modlitwy do Ducha Świętego. Poznasz prawdziwą rolę cierpienia w swoim życiu. Dzięki niej możesz doświadczyć niezwykłych darów, jakimi chce obdarować Cię Duch Święty. Dowiesz się także, gdzie we współczesnym świecie można odnaleźć świętych.

Świętość w nas ma świecić. Światło jest tematem modlitw, tematem tekstów biblijnych. Jeśli kiedykolwiek spotkaliśmy świętego, to widzieliśmy w nim jakieś światło, i to światło Boga. Gdy do tych świętych się modlimy, tak naprawdę czcimy świętość Boga, która w nich świeci.

O. Joachim Badeni

Książka jest opracowaniem konferencji Ojca Joachima Badeniego, wygłoszonych podczas sesji o uzdrowieniu wewnętrznym w Centrum Kultury Chrześcijańskiej w Krakowie oraz rekolekcji wygłoszonych w Bielsku-Białej. Przewodnią myślą książki jest tajemnica Bożej światłości.

Do książki została dołączona płyta z nagraniem tych konferencji.

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Wydawca: Wydawnictwo M
Autor: o. Joachim Badeni OP
Rok wydania: 2012
Ilość stron: 108
Wymiar [mm]: 140x210
EAN: 9788375954777
ISBN: 978-83-7595-477-7
ID: 236597

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Światłość serca (+ CD) Światłość serca (+ CD)
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...