TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Tajemna broń Boga

Ocena:
(10 opinii)
Życie nie jest łatwe. Nieodłącznie wiążą się z nim problemy, stres i – owszem – tragedie. Lecz co, jeśli Bóg uczynił radość dostępną każdemu, niezależnie od innych ludzi i spraw? Co, jeśli On chce dać nam szczęście większe niż wszystko, co kiedykolwiek nas spotkało? Co, jeśli wam powiem, że tak właśnie jest? Boża radość jest potężna. Jest taka dlatego, że to tajna broń Stwórcy.

Fragment

Kolejna po „Mocy uwielbienia” książka Merlina R. Carothersa. Tym razem autor pokazuje nam, w jaki sposób, mimo życiowych niepowodzeń i trudności, wypełnić serce radością, którą ofiarował nam Jezus. To możliwe! W jaki sposób?

Odwołując się do słów Pisma Świętego oraz własnych doświadczeń, Carothers udowadnia, że Bóg zaprogramował Cię do szczęścia i pokazał, co robić, by to szczęście stale w Tobie rosło. On chce, żebyś chodził po wodzie!

Ta lektura jest doskonałą receptą na prawdziwy pokój w sercu. Zawiera proste odpowiedzi dla każdego, kto pragnie być szczęśliwszy.

Jeśli chciałbyś bardziej zaufać Bogu i poczuć Jego moc również w swoim życiu, koniecznie przeczytaj tę książkę!

Merlin R. Carothers - popularny autor bestsellerów dotyczących życia duchowego. Jego książki zostały przetłumaczone na 58 języków i wydrukowane w nakładzie przekraczającym 17 milionów egzemplarzy.

Opinie naszych Klientów (10 opinii)Napisz swoją opinię

prywatna

Bardzo dobra książka.

autor opinii: Barbara Kowol

opinia książki

Książka uczy jak zaznać szczęścia tu na ziemi dzięki miłości Boga. Książka pełna jest rad co zrobić żeby wypełnił Cię Boży spokój i Boża radość
Bardzo polecam tę książkę

autor opinii: Jan Lisik

Pierwsze kilka stron mnie nie zachęciło, wręcz odwrotnie. Jednak gdy czytałem dalej nie mogłem się od niej oderwać. Ciekawa i zmieniająca życie i sposób patrzenia na świat na lepsze. Polecam wszystkim "smutasom" :)

autor opinii: Mateusz

Cudna

Życie składa się z wielu "elementów". Człowiek "robi" co trzeba, ale co często się nawet nad tym nie zastanawia. Ta książka podejmuje właśnie czasem takie "proste" tematy, ale przedstawia je w świetle religii. Jakie są ważne, jakie istotne, jak wpływają na nasze życie, co powodują, z czego my nie zdajemy sobie sprawy. "Nasza grzeszna natura błaga o przyjemności", ale nie myśli co z tego wynika. Chcę aby przeczytała to moja córka.

autor opinii: Renata Gmyrek

Zacznij jeszcze raz !

Dziś żyjemy w rzeczywistości w której trudno rozwijać się duchowo jesteśmy zabiegani , zestresowani , nasz system wartości został spłycony do tego co można zdobyć szybko i przy minimalnym wysiłku.
Wcześniej czy później bez względu na to jak dużo udało nam się zdobyć zauważamy że zniknęła z naszego życia radość i wewnętrzny spokój .
Dramatem jest jeśli tego nie dostrzegamy. Nigdy nie miałem dziadka , ale zawsze będąc dzieckiem wyobrażałem go sobie. Widziałem werandę rozświetloną zachodzącym słońcem starszego pana siedzącego w bujanym fotelu i trzymającego mnie na kolanach. Po jego twarzy pooranej bruzdami i spracowanych rękach można było poznać ,że przeżył trudne życie , w jego oczach widziałem jednak radość , spokój i spełnienie. Kiedy tak trzymał mnie na kolanach mówił mi o Bogu , o miłości , o poświęceniu .Przekazywał mi całą swoją wiedzę o jedynej prawdzie za jaką warto pójść by życie było piękne i spełnione . Tą prawdą jest JEZUS. Taki był dziadek z moich marzeń. Mam nadzieję , że takim dziadkiem będę. Dziś jestem dojrzałym mężczyzną , sięgając po książki MERLINA CAROTHERSA wróciłem znów do tych wydarzeń.
To wspaniałe na nowo poczuć się małym chłopcem i wsłuchiwać się w SŁOWO ŻYCIA . Jeśli chcesz aby to SŁOWO przemieniło twoje życie to bez względu w jakiej jesteś sytuacji zatrzymaj się , daj sobie jeszcze jedną szansę , zacznij jeszcze raz. Na nowo poczuj się dzieckiem ,weź książkę Merlina , siądź na jego kolanach i posłuchaj tego co chce ci powiedzieć .Być może zaczynasz najwspanialszą przygodę swojego życia , czego gorąco ci życzę .

autor opinii: Wojtek

Polecam

Niezwykła książka pisana przystępnym językiem.Jednym słowem REWELACYJNA odpowiadającą na wiele nurtujących nas pytań dotyczących naszego życia,problemów i relacji z Panem.Gorąco polecam tym,którzy chcą kroczyć z Jezusem po wodzie.Chwała Panu

autor opinii: Iwona Kupniewska

WSPANIAŁA POZYCJA NA JESIENNE, DŁUGIE WIECZORY.

gdy masz do siebie pretensje, gdy jestes z siebie niezadowolony, bierz do ręki Tajemna Broń Boga.

autor opinii: Andrzej Poradzki

Radość aż tryska!

To książka o radości. Jest nie tylko dla zdesperowanych. Może każdego wyprowadzić z najciemniejszego dołka. Pokazuje, jak w każdej sytuacji znaleźć radość.Mnie się udało.
Polecam każdemu.

autor opinii: Alina Lewandowska

Książki z usa

Amerykańscy księża z żonami prezentują inny od rzymsko-katolickiego sposobu ewangeluzacji. To co gorszy w Europie jest standardem w USA. Z tej perspektywy Jezus zyskuje wymiar, który dobrze się sprzedaje.

autor opinii: Wojciech Piejarniak

Podnosi na duchu

"Tajemna broń Boga" podnosi na duchu, przypomina, że Bóg robi wielkie rzeczy w życiu tych, którzy mu zaufają. Polecam :)

autor opinii: Kamila St.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Esprit
Autor: Merlin Carothers
Rok wydania: 2015
Ilość stron: 168
Wymiar [mm]: 130x200
EAN: 9788364647857
ISBN: 9788364647857
ID: 332281

Zobacz również

Tajemna broń Boga
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...