TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Tajniki żonglerki. Jak znaleć równowagę między pracą, wiarą i rodziną? Seria: Psychologia i wiara

Ocena:
(1 opinii)

Gonitwa, pośpiech, nadmiar pracy, brak czasu... Jak to wszystko ogarnąć, uporządkować, utrzymać w równowadze, w harmonii? Właśnie o tym jest ta książka. Pat Gelsinger to jeden z dyrektorów zarządzających Intela – firmy znajdującej się na liście stu najbardziej dochodowych przedsiębiorstw amerykańskich, zaangażowany w działalność wielu organizacji kościelnych, szczęśliwy mąż i ojciec, znana osobowość medialna, człowiek sukcesu. W swojej książce radzi, jak zachować właściwe priorytety w życiu, jak dobrze zarządzać własnym czasem, tak aby znalazło się w nim miejsce na wiarę, rodzinę i pracę.

"Moja książka nie każe nikomu rezygnować z pracy. Przeciwnie, mówi ona o tym, jak żyć po chrześcijańsku, być spełnionym ojcem i mężem, a równocześnie realizować się zawodowo. Stawiam w niej tezę, że jesteśmy wezwani przez Boga, by świadczyć o Nim w miejscu pracy. Bóg nie chce, byśmy nadawali sens swojemu życiu lub oddawali się posłudze głoszenia Słowa dopiero na emeryturze. Bóg wzywa nas, byśmy byli głowami rodzin i głosicielami Chrystusa, będąc aktywni zawodowo".

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

Warta poświęconego czasu

Kupiłam dla męża, przeczytaliśmy oboje. Dobre świadectwo, po którym nie można powiedzieć "ale ja nie mam czasu", bo pokazuje, że zawsze da się znaleźć czas na to, co ważne. Sporo ciekawych sposobów organizowania i motywowania się do wypróbowania. Myślę, że bardziej trafi do mężczyzn. Męża książka zainspirowała na tyle, że po lekturze postanowił wprowadzić zmiany w swoim trybie życia, aby znaleźć większą równowagę.

autor opinii: Joanna

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: W Drodze
Autor: Pat Gelsinger
Rok wydania: 2010
Ilość stron: 246
Wymiar [mm]: 145x205
EAN: 9788370337162
ISBN: 978-83-7033-716-2
ID: 163694

Zobacz również

Tajniki żonglerki. Jak znaleć równowagę między pracą, wiarą i rodziną? Seria: Psychologia i wiara
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...