TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

To, co najważniejsze

Ocena:
(8 opinii)

Przytłoczony, ciągle w biegu za wszystkim, co ważne - praca, rodzina, pieniądze. Nie masz wrażenia, że kolejny tydzień wymknął Ci się spod kontroli i że gdzieś zniknęło… najważniejsze?

By poczuć się ważnymi i odzyskać kontrolę, ludzie od zarania dziejów przebierali się w skóry zwierzęce, przyprawiali sobie pióra ptaka, tatuowali się lub malowali skórę. Wszystko po to, by poczuć się wartościowymi i bezpiecznymi.

A dziś? Zamiast pióropuszy ludzie chwalą się doktoratami, zamiast się tatuować - tytułują się. Jeszcze inni, by poczuć się silnymi, zamiast polować na mamuty, polują na wysokie stanowiska.

W czasach, w których bardzo dużo energii poświęcamy na zabieganie o to, co dla nas ważne - Bóg wzywa nas, byśmy dostrzegali to, co NAJWAŻNIEJSZE.

To miłość Boga, która jako jedyna naprawdę uzdrawia, uwalnia, wchodzi głęboko w Twoje życie.

Jeśli chciałbyś…

  • uwolnić się od lęku o jutro...
  • wydostać się spod presji otoczenia...
  • zobaczyć, co w Tobie najbardziej potrzebuje uzdrowienia…
  • uporządkować swoje życie duchowe...
  • uwierzyć, że w oczach Boga jesteś NAJWAŻNIEJSZY...

…sięgnij po te poruszające rekolekcje!

To, co najważniejsze, jest niewidoczne dla oczu. To, co jest najważniejsze, jest między Tobą a Bogiem i nikt tego nie powinien widzieć. To nie jest przeznaczone dla ludzkich oczu. Należne jest tylko oku Bożemu. W oku Bożym, którego nie widzisz, możesz stworzyć z Bogiem najprawdziwszą więź. To jest najważniejsze dla Ciebie, żebyś wreszcie zobaczył, że Bóg cię widzi, że Bóg cię słyszy, że JESTEŚ przed Nim. Jesteś i będziesz istnieć.

O. Augustyn Pelanowski, fragment książki

Książka ta zawiera treści wygłoszone podczas rekolekcji wygłoszonych w Paulińskim Sanktuarium Matki Bożej Leśniowskiej w 2015 r. i poszerzone o późniejsze refleksje, bo - jak twierdzi Autor - "rekolekcje nigdy się nie kończą w sumieniu tego, kto je sumiennie głosi".

Opinie naszych Klientów (8 opinii)Napisz swoją opinię

Polecam

Książka ta jest kolejną którą zamówiłam autorstwa Ojca Pelanowskiego.Jak zwykle wzbogaca moją wiedzę, jak również nie zawiodłam się co do treści. Zachęcam do zakupu, dziękuję za karteczkę - miłej lektury.

autor opinii: Anna Kielesińska

niesamowite

Dziękuję...!!!
Ta książka zmienia moje życie.Czytalam ją z wielkim poruszeniem
Jestem bardzo wdzięczna autorowi...bardzo chciałabym przeczytać inne książki ojca Augustyna.Dziękuję.pozdrawiam.Anna Krugiolka.

autor opinii: Anna Krugiolka

prywatna

Świetna książka. Polecam.

autor opinii: Barbara Kowol

świetna

prezent, który sprawia radosc

autor opinii: Beata Ciupińska

Masz chaos, nie wiesz od czego zacząć ?

Książka bardzo pomocna w uporządkowaniu celów, priorytetów każdego obszaru życia. Dopiero kiedy każdy z obszarów znajdzie się na swoim miejscu można iść dalej do przodu nie spalając się na rzeczach mało istotnych, a czasami jak się okazuje zbędnych. Są sprawy i problemy których rozwiązania są w zasięgu naszej ręki i wymaga to od nas działania, a i są to takie które należy powierzyć Panu Jezusowi. Zajmij się tym co do Ciebie należy, a resztę pozostaw Bogu - o tym dokładnie jest treść tej wspaniałej książki. Często człowiek zajmuje się sprawami których rozwiązania znajdują się tylko w rękach Boga, zamiast zająć się tym co do nas należy.

autor opinii: Monika

zycie

Warte uwagi. Trafne spostrzeżenia.
Dziękuję za karteczkę Miłej lektury - urzekła mnie.

autor opinii: Nikt

Polecam

Jak wszystkie pozycje autor poruszajaca i wnoszaca zyciowe pouczenie

autor opinii: Teresa

Może nie zostałam obdarzona łaską, może jestem za leniwa, a może jestem na początkowym etapie budowania osobistej relacji z Bogiem. To, co najważniejsze w moim życiu ciągle mi umyka. Nie jest trwałe i nie ma realnych kształtów. Staram się przestawiać myślenie na takie, w którym Bóg jest żywy, prawdziwy, a kontakt z nim autentyczny. Książka Augusta Pelanowskiego bardzo w tym pomaga.

autor opinii: Anna Wasilewska

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Paganini
Autor: o. Augustyn Pelanowski OSPPE
Rok wydania: 2016
Ilość stron: 184
EAN: 978
ISBN: 978-­83-­8904-948-­1
ID: 445385

Zobacz również

To, co najważniejsze
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...