TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

W poszukiwaniu miłości. Między bliskością a samotnością. Bajki terapeutyczne dla dorosłych

Ocena:
(2 opinii)

Bajki terapeutyczne to łagodna forma odkrywania prawdy o sobie. Kojarzą się z opowieściami z dzieciństwa, ale pokazują całą galerię bohaterów, których problemy, smutki i tęsknoty znajdziemy w swoim dorosłym życiu.

Każda z bajkowych opowieści niezwykle trafnie odsłania dość skomplikowane mechanizmy naszego sposobu postrzegania świata i budowania relacji z innymi. To pozwoli nam odkryć własną drogę do miłości.

Dialog męskiego, racjonalnego punktu widzenia, z kobiecą emocjonalnością sprawia, że w tej książce odnajdą siebie zarówno kobiety, jak i mężczyźni.

Opinie naszych Klientów (2 opinii)Napisz swoją opinię

Witam

Polecam książkę. Mam pierwszą część " W poszukiwaniu siebie". Bajki są bardzo dobrą i łatwą do pojęcia formą rozwoju osobistego. Pokazują co można zmienić w sobie, pokazują relacje międzyludzkie a jednocześnie nie są trudne do przeczytania, nie używa się w nich ciężkiego psychologicznego języka.

autor opinii: Emilia

W poszukiwaniu miłości, Między bliskością a samotnością

Książkę polecam tym wszystkim, którzy chcą się czegoś więcej dowiedzieć o sobie i innych, przypomnieć to co wydaje się nam oczywiste ale zapominamy o tym, o tym dlaczego czasami postępujemy tak, że później żałujemy decyzji i że czasem rani nas ktoś inny też nieświadomie.
O potrzebie brania i dawania, o miłości i strachu przed nią, o odpowiedzialności, o wygodnych a potem nie do końca dobrych wyborach. Bez moralizowania rozmowa i spojrzenie dwóch różnych osób, dwóch płci na te same historie, "lekkie" w czytaniu, "lekkie" w odbiorze a bardzo pomocne w zrozumieniu czasem trudnych dla nas sytuacji.
Czasami tylko wydaje się, że rozumiemy wszystko, sami najlepiej znamy siebie i bliskich. Książka ta jest przypomnieniem o tym co dla nas ważne a o czym zapominamy.
Polecam każdemu, dosłownie.

autor opinii: Aga

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Wydawca: Edycja Świętego Pawła
Autor: Agnieszka Kozak, Wojciech Gackowski
Rok wydania: 2011
Ilość stron: 160
Wymiar [mm]: 145x205
EAN: 9788374249607
ISBN: 978-83-7424-960-7
ID: 209468

Zobacz również

W poszukiwaniu miłości. Między bliskością a samotnością. Bajki terapeutyczne dla dorosłych
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...