TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

W poszukiwaniu siebie. Bajki terapeutyczne dla dorosłych

Ocena:
(8 opinii)

Za pomocą prostej i komunikatywnej formy bajki psycholog Agnieszka Kozak zaprasza do odkrywania i nazywania swoich emocji oraz przyjrzenia się temu, czego doświadczamy w ważnych dla nas relacjach. Każdą opowieść kończy rozmowa autorek, w której pada wiele odważnych pytań i niezwykle ciekawych odpowiedzi odnoszących się do naszego życia.

Zapraszamy do lektury i odkrywania czasami niełatwych spraw, z którymi warto się zmierzyć, by pozwolić sobie na życie pełnią.

Opinie naszych Klientów (8 opinii)Napisz swoją opinię

W poszukiwaniu siebie. Bajki terapeutyczne dla dorosłych"

Idealna książka dla osób poszukujących odpowiedzi na podstawowe pytania : jak żyć,kim jestem . W przystępny sposób porusza trudne tematy związane z codziennymi dylematami. Książka ciepła,pełna dobrej energii może być ciekawym prezentem dla bliskiej i nie tylko ,osoby.

autor opinii: Katarzyna Cebulska

Ciekwa książka skłaniająca do refleksji nad sobą. Dyskusje autorów ożywiają j ą i wydobywają z bajki różnorodne aspekty.

autor opinii: Ela

Pozytywna

Polecam, naprawdę warto.

Pozytywna

Polecam tą książkę, naprawdę warto.

Pozytywna

Świetna książka, która daje do myślenia. Z pozoru to tylko, a może aż bajki ale świetny mają przekaż i komentarze są do każdych bajek autorek wiec warto przeczytać. Polecam.!

Bardzo fajna książka

Super książka. Kupiłem na prezent komuś bliskiemu, ale sam również przeczytałem z przyjemnością. Książka w bardzo przystępny sposób pokazuje i tłumaczy złożone problemy życia.

Miło znów jak dziecko zanużyć się w bajkową lekturę - Polecam gorąco wszystkim.

autor opinii: Piotr

Wspaniała!

Gorąco polecam! Pomogła mi stanąć na nogi i spojrzeć na wiele spraw zupełnie innym spojrzeniem... Mądra ksiązka która dotyka wiele ważnych aspektów życia.... Pozycja obowiążkowa! Teraz zamawiam dla bliskich na prezent bo uważam ze każdy powinien ja przeczytac....

autor opinii: Milena Magdziarz

Gorąco polecam, fajnie napisana.

Książka bardzo fajnie i przystępnie napisana. Forma krótkich bajek z komentarzem pozwala na sięganie po tą książkę w każdej nawet najkrótszej wolnej chwili. Ponadto, w nietypowej formie przedstawia pytania, i po części odpowiedzi na nie, o fundamentalne aspekty ludzkiego życia. Gorąco polecam!

autor opinii: Dawid

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Wydawca: Edycja Świętego Pawła
Autor: Agnieszka Kozak, Aneta Pietrzak
Rok wydania: 2009
Ilość stron: 192
Wymiar [mm]: 145x205
EAN: 9788374246330
ISBN: 9788374246330
ID: 147681

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki W poszukiwaniu siebie. Bajki terapeutyczne dla dorosłych W poszukiwaniu siebie. Bajki terapeutyczne dla dorosłych
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...