BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Wylanie Ducha Świętego. Jak otworzyć się na tę Łaskę

Wylanie Ducha Świętego to temat równie popularny, co kontrowersyjny. Niektórzy uznają je za element bezpośrednio przejęty z rytu zielonoświątkowców, inni widzą w nim kontynuację tradycji Kościoła czasów apostolskich.

Najczęściej jednak można spotkać stanowiska sceptyczne – czy wylanie Ducha Świętego jest nam do czegokolwiek potrzebne? Jakie jest jego miejsce we współczesnym Kościele katolickim?

Wiele z tych wątpliwości rodzi się z niewiedzy lub uprzedzeń, jednak nawet ci, którzy doświadczyli chrztu w Duchu Świętym, często wciąż mają wiele pytań...

Czym tak naprawdę jest wylanie Ducha Świętego? Jak rozumieć to niezwykłe wydarzenie? Jak można się do niego przygotować? Czego możemy się spodziewać? Jak odpowiedzieć na wezwanie Ducha Świętego? Jakie niebezpieczeństwa duchowe łączą się z niedojrzałym przyjmowaniem darów Ducha Świętego?

Denis Biju-Duval w „Wylaniu Ducha Świętego” omawia początki tego niezwykłego doświadczenia oraz jego historię w Kościele, nie unikając odniesień do tradycji protestanckiej.

Przedstawiając uporządkowaną wiedzę na temat chrztu w Duchu Świętym, wyjaśnia szczególną dynamikę tego doniosłego wydarzenia duchowego oraz jego wpływ na życie jednostek i całych wspólnot.

Autor podejmuje także próbę odpowiedzi na trudne pytania o przyszłość Odnowy charyzmatycznej oraz emocjonalny wymiar wylania Ducha Świętego.

Czytelnik znajdzie tu także praktyczne rady, jak otworzyć się na żywą obecność Ducha Świętego i jak najlepiej wykorzystać Jego dary. Zanurzenie się w tajemnicę Pięćdziesiątnicy jest nie tylko wyjątkowym wydarzeniem w życiu chrześcijanina, ale także szansą duchowego rozwoju i nawrócenia.

Opinie naszych Klientów (0 opinii)Napisz swoją opinię

Ta książka nie została jeszcze przez nikogo oceniona

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Esprit
Autor: Denis Biju-Duval
Rok wydania: 2010
Ilość stron: 128
Wymiar [mm]: 130x200
EAN: 9788361989387
ISBN: 978-83-61989-38-7
ID: 188248

Zobacz również

Wylanie Ducha Świętego. Jak otworzyć się na tę Łaskę
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...