TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Wzrastajmy razem. Wskazówki dla małżonków

Niezwykła książka napisana przez małżeństwo dla… małżonków.

Nieporozumienia, kłótnie, gry miłosne, kryzysy, bliskość i dystans – to tylko niektóre tematy poruszane w tej książce.

Kto zna problemy małżeńskie lepiej niż mąż i żona? Cordula i Ottomar Leidner piszą o własnych doświadczeniach i dają zachętę do wyruszenia w interesującą podróż, niepozbawioną ryzyka, lecz pełną przewidywalnych możliwości dla wszystkich związków partnerskich i małżeństw, podróż w pełnej wolności, w zobowiązaniu jedynie wobec Boga. "Niewielu ludzi przeczuwa, co Bóg z nich uczyni, gdy bez zastrzeżeń powierzą się Jego łasce". Dotyczy to również partnerów i małżonków. Nie chodzi tu o jakiś program, lecz raczej o wyćwiczenie się w określonej postawie, posiadającej niewiele zasad, lecz mnóstwo swobody i niemal bezgraniczną siłę przeobrażenia. Każdy rozdział jest zakończony ćwiczeniem ignacjańskim.

Być może Wasze małżeństwo przeżywa poważny kryzys lub tylko skrycie pragniecie w nim czegoś innego. Nie możemy obiecać, że zaoferujemy Wam jakieś istotne rozwiązania, lecz uwzględniliśmy wszystkie możliwości.
Być może kwestia małżeństwa interesuje Was dlatego, że leży Wam na sercu małżeństwo innych ludzi: przyjaciół, członków rodziny lub par, którym doradzacie lub nad którymi sprawujecie opiekę duszpasterską. W takim razie mamy nadzieję, że ta książka da Wam to, czego szukacie.

Ze wstępu

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Salwator
Autor: Cordula Leidner, Ottmar Leidner
Ilość stron: 88
Wymiar [mm]: 100x180
EAN: 9788360703526
ISBN: 9788360703526
ID: 64312

Zobacz również

Wzrastajmy razem. Wskazówki dla małżonków
12.99 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...