TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Zraniony pasterz

Ocena:
(3 opinii)

To pełna uroku i wrażliwości książka o miłości Boga do każdego człowieka, choćby ten dążył drogą z daleka od Ojca. Jej lektura pomaga otworzyć się na Spojrzenie, którego światło sprawia, że życie stanie się Życiem, a istnienie nabierze sensu, stanie się obecnością, żarem, będzie siać nadzieję.

To książka dla Ciebie. Mówi ona tylko jedno: jest ktoś, kto cię kocha, nawet jeśli o tym nie wiesz, ktoś, kto cię nigdy nie zostawi samego!

Każda strona książki czy opisane zdarzenie mogłyby być podpisane, poświadczone przez wiele osób... które kiedyś czuły się samotnymi i pozwoliły się odnaleźć Jedynemu.

Opinie naszych Klientów (3 opinii)Napisz swoją opinię

Nadzieja

W prawdzie , gdyby mnie pewna dziewczyna nie przekonała to bym się nie przekonał, dlaczego umarł za mnie Jezus, dlaczego wciąż to robi. To książka dla owiec, które pośród wilków trudno siebie odnaleźć. Ukazuje jak zwykła miłość, prosta, do siebie jak i bliźniego swego jest pełnieniem Woli Bożej. Polecam;)

autor opinii: Radoslaw Hurny

Recenzja książki

Książka Zraniony Prasterz autorstwa Daniela Ange na pierwszy rzut oka może wydawać się mało ambitną pozycją przeznaczoną dla nastolatków. Jednakże jeżeli tylko uświadomimy sobie, że wielu metrykalnych chrześcijan żyje na poziomie religijnym dziecka, ta pozycja nabiera zupełnie innej rangi. Nie znajdziemy tu więc doniosłej myśli teologicznej, czy filozoficznej, ale prosty przekaz trafiający do każdego czytelnika. Być może autor książki pamięta o słowach Chrystusa Pana - Jeśli nie staniecie się dzieci nie odziedziczycie Królestwa Bożego. I tego dziecięctwa przy Zranionym Pasterzu może się nauczyć.

autor opinii: Robert Bryl

Warto przeczytać

Autor przedstawia historie ludzi z wielkimi problemami,zranieniami i działanie uzdrawiającej Wielkiej Miłości-Boga.
Dzięki tej książce możemy wyraźniej uświadoić sobie obecnoćś Boga w naszym codziennym życiu,Jego obecność przez innych ludzi,obecność cichą, nie narzucającą się,delikatną,wytrwałą,ale oczekującą przyzwolenia z naszej strony.
Temat pobudza do refleksji,analizy swojego życia w kontekście Bożej Miłości. Polecam.

autor opinii: Irena W.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Wydawnictwo M
Autor: Daniel Ange
Rok wydania: 2012
Ilość stron: 144
Wymiar [mm]: 190x120
EAN: 9788375952759
ISBN: 9788375952759
ID: 194402

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Zraniony pasterz Zraniony pasterz
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...