TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Żyć jak Jezus. Jak doświadczyć uzdrowienia i odnaleźć sens życia

Ocena:
(3 opinii)
  • Czy chcesz, żeby twoje życie miało sens?
  • Czy chcesz czuć w sercu pokój i radość z tego, co robisz?
  • Czy chcesz zostać uwolniony od fizycznych i duchowych dolegliwości, które cię trapią i nie pozwalają żyć pełnią życia?

Jeśli twoja szczera odpowiedź na te pytania jest pozytywna, ta książka jest skierowana właśnie do Ciebie. O. Piotr pokazuje w niej, że wszystko to możesz osiągnąć, jeśli naprawdę zaufasz Temu, który jako jedyny ma słowa życia wiecznego.

Tylko on może uleczyć nasze najgłębsze rany, choroby naszego ciała i duszy. Jedynie poddanie się Jego kierownictwu gwarantuje, że swojego życia nie zmarnujemy, że nie spędzimy go na pogoni za ulotnymi namiastkami szczęścia, które podsuwa nam świat.

Ta książka to duchowy przewodnik dla tych, którzy poszukują drogi do autentycznego, pełnego sensu, pokoju i radości życia. Oprócz cennych wskazówek, inspirujących przykładów i wnikliwych rozważań o. Piotra, znaleźć w niej można również świadectwa uczestników jego rekolekcji.

Jeżeli żądamy od Pana Boga cudu uzdrowienia, a nie mamy zamiaru się nawracać, to tracimy czas. Człowiek, który się nawraca, nawet nie prosząc o łaskę uzdrowienia, zostaje uzdrowiony przez przyjęcie Bożej Ewangelii, zmianę dotychczasowego postępowania. Bóg potwierdza to znakiem oczyszczenia, wewnętrznego uzdrowienia, który bardzo często jest związany właśnie z uzdrowieniem fizycznym. Gdy modlę się, proszę o wszystko, ale czy naprawdę wierzę, że Bóg może do mnie przemówić, że może mnie uzdrowić? Czy ja naprawdę wierzę, że nie muszę grzeszyć?

Fragment książki

O. Piotr Różański SP (pijar) jest katechetą, wychowawcą i duszpasterzem związanym z Odnową w Duchu Świętym. Posługuje modlitwą wstawienniczą o uzdrowienie i uwolnienie. Jest autorem książki „Jezus chce Cię uzdrowić”. Stale współpracuje z Centrum Wiara i Kultura w Hebdowie, gdzie prowadzi rekolekcje charyzmatyczne.

Opinie naszych Klientów (3 opinii)Napisz swoją opinię

Moc Ducha!

Książka faktycznie jest pełna mocy Ducha Świętego. Dotyka do głębi i otwiera na prawdę o nas, o świecie i co najważniejsze o Bogu, który nas kocha. Skłania do przemyślenia i przewartościowania swojego życia. Ukierunkowuje na osobę Jezusa!
Czyta się szybko i przyjemnie. To książka do której będzie się wracać. Nie postoi na półce. Polecam każdemu, kto pragnie poznać Pana Jezusa i doświadczyć Jego obecności, kto chce swoje życie podporządkować Jego nauce. To trzecia książka o. Piotra, którą przeczytałem i po raz kolejny autor nie zawiódł. Polecam.

autor opinii: Wiktor Kowalski

Cudowna!

Ta książka jest tak pięknie napisana, że naprawdę warto ją przeczytać, polecam każdemu, niezależnie od sytuacji, a na pewno pomoże każdemu z Was. Mam ochotę wrócić do niej, pozdrawiam,

autor opinii: Ola

Polecam

Książka warta uwagi, dotyka serca.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: eSPe
Autor: o. Piotr Różański SP
Rok wydania: 2015
Ilość stron: 164
Wymiar [mm]: 140x200
EAN: 9788374827232
ISBN: 9788374827232
ID: 338464

Zobacz również

Żyć jak Jezus. Jak doświadczyć uzdrowienia i odnaleźć sens życia
19.89 zł
16.29 zł
Oszczędzasz 3.6 zł (18%)
  • Wysyłamy w ciągu 24h
  • Dostawa za jedyne 7.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...