BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Twoja przyszłość. Rozmowy z chłopakiem

Ocena:
(2 opinii)

Książka skierowana do młodych chłopaków, stojących u progu dorosłości. Autorzy starają się odpowiedzieć na pytania dotyczące sensu życia, miłości, rodziny, relacji z drugą osoba, płciowości, małżeństwa.

Stoisz u progu męskości. Może szukasz drogowskazu. Może czujesz, że nie jesteś gotowy do stawienia czoła dorosłemu życiu. Znakomici autorzy, o. Karol Meissner i prof. Bolesław Suszka w książce "Twoja przyszłość" przedstawiają odpowiedzi na wiele ważnych pytań. Przeczytaj! To książka dla Ciebie.

Opinie naszych Klientów (2 opinii)Napisz swoją opinię

Polecam chłopcom z ambicjami

Jeśli jesteś nastolatkiem lub usiłujesz się dobrze przygotować do wychowania nastolatka, to ta pozycja jest dla Ciebie. W dość konkretny sposób tłumaczy wszelkie problemy dorastającego człowieka. Jest odpowiedzią na jego pytania i drogowskazem wzrastania w dynamicznym okresie życia.

autor opinii: Karol Lach

Bardzo przydatna. My z mężem czytaliśmy i rozmawiali o książce z synem w latach dziewięćdziesiątych. Teraz kupiłam dla wnuków - podobno wydanie rozszerzone i uzupełnione o bieżące problemy - tak powiedział mi O.Meissner.

autor opinii: Ewa Kopczyńska

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Liczba stron: 180
Wydawnictwo: Oficyna Współczesna
Wydanie: Poznań 2011
ISBN: 83-85185-40-2

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Twoja przyszłość. Rozmowy z chłopakiem
Nakład wyczerpany
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...