TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Seks zaczyna się w kuchni

W małżeństwie inwestujemy w różne materialne rzeczy, ale często zapominamy, by zainwestować także w swój związek. Po ślubie wchodzimy w codzienną rutynę i często dajemy się jej przytłoczyć, myśląc, że tak pewnie musi być. Otóż nie, nie musi! A seks jest tego najlepszym przykładem.

Seks z całą pewnością rozpoczyna się już wcześnie rano w kuchni wraz z wypitą wspólnie filiżanką kawy, miłym słowem, zapobiegliwym gestem, okazanym szacunkiem, wyrażoną wdzięcznością, które to gesty bardzo podbudowują żonę psychicznie. Jeśli takie sygnały docierają do kobiety w ciągu dnia, to wieczorem jest ona dużo bardziej skłonna zaangażować się seksualnie.

Czytając tę książkę, nie tylko zrozumiesz rolę takich codziennych drobiazgów, ale dowiesz się, w jaki sposób to, czy byłeś najstarszym, średnim czy najmłodszym dzieckiem (a może jedynakiem), ma wpływ na Twoje relacje w małżeństwie. Jeśli jest Ci trudno porozumieć się ze swoim współmałżonkiem i brakuje w Waszym małżeństwie wzajemnej życzliwości, poznasz sposoby rozwiązania tego problemu. Jeśli często doświadczasz sytuacji, gdy jesteś zły na współmałżonka, dowiesz się, jak sobie radzić z tymi negatywnymi uczuciami.

Dr Kevin Leman, psycholog o międzynarodowej sławie, w lekki, prosty i dowcipny sposób, odwołując się do prawdziwych doświadczeń wyniesionych z sesji terapeutycznych, które prowadzi jako doradca małżeński, mówi o tym, jak osiągnąć jedność w małżeństwie. Porusza on szereg problemów, dotyczących relacji między małżonkami, bada przyczyny ich powstawania i proponuje praktyczne ćwiczenia mające pomóc w ich rozwiązaniu. W jego książce możemy przejrzeć się jak w lustrze. Zobaczymy choćby, w jaki sposób nasze dzieciństwo, a nawet to, którym z kolei byliśmy dzieckiem, wpływa na umiejętność budowania związków. Dzięki temu również o wiele łatwiej będzie nam zrozumieć naszego współmałżonka.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Vocatio
Autor: Kevin Leman
Rok wydania: 2011
Ilość stron: 196
Wymiar [mm]: 125x195
EAN: 9788374921657
ISBN: 978-83-7492-165-7
ID: 201843

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Seks zaczyna się w kuchni Seks zaczyna się w kuchni
25.43 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...