TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Dobra nowina o seksie i małżeństwie. Odpowiedzi na szczere pytania dotyczące nauki Kościoła

Autor, w formie często kontrowersyjnych pytań i szczerych odpowiedzi, przedstawia argumenty przemawiające za słusznością nauki Kościoła, dotyczącej ludzkiej płciowości i małżeństwa. Wskazując na tak konsekwentnie głoszoną przez Jana Pawła II szczególną godność kobiety i mężczyzny, przekonuje, że tylko mądre i odpowiedzialne pielęgnowanie daru miłości może zaspokoić ludzką tęsknotę za jednością i szczęściem.

Praktyczny wartościowy poradnik dla ludzi wolnego stanu, narzeczonych, małżonków i wszystkich, którzy poszukują szczęścia w miłości, a także tych, którzy już je znaleźli, aby ich szczęście stawało się coraz pełniejsze. Nowe, poprawione i uzupełnione wydanie bardzo poczytnej książki.

Christopher West jest współpracownikiem arcybiskupa Denver, Charlesa J. Chaput jako doradca i wykładowca do spraw seksualności ludzkiej, małżeństwa i życia rodzinnego. Dzięki swym licznym artykułom, wystąpieniom publicznym i kasetom na temat "teologii małżeństwa" Jana Pawła II jest uznanym międzynarodowym autorytetem w tej dziedzinie.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: PROMIC Wydawnictwo Księży Marianów
Autor: Christopher West
Rok wydania: 2010
Ilość stron: 324
Wymiar [mm]: 125x195
EAN: 9788375021998
ISBN: 978-83-7502-199-8
ID: 175198

Zobacz również

Dobra nowina o seksie i małżeństwie. Odpowiedzi na szczere pytania dotyczące nauki Kościoła
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...