TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi w epoce cyfrowej

Ciągle powstają nowe możliwości komunikacji. Dzięki "Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi w epoce cyfrowej" nauczysz się lepszego wykorzystywania dostępnych narzędzi.

Bezcenne rady Dale’a Carnegie’ego od ponad 75 lat prowadzą miliony czytelników po szczeblach sukcesów w życiu zawodowym i osobistym. Teraz ta pierwsza i jak dotąd najlepsza książka z zakresu komunikacji międzyludzkiej adaptowana została do ery cyfrowej czasów współczesnych.

W dzisiejszym świecie coraz częściej komunikujemy się za pośrednictwem łącz i monitorów, a lekcje Carnegie’ego nie tylko przetrwały, ale jeszcze nabrały wartości. Sam Carnegie nie był w stanie przewidzieć lawinowego rozwoju technik komunikacyjnych, ale w cyfrowym świecie okazuje się mądrym i zdumiewająco pomocnym nauczycielem.

Aby pokazać mnogość sposobów zastosowań jego nauk, Dale Carnegie & Associates Inc. przetworzyło je i dopasowało do trudnej epoki cyfrowej. Porozumiewamy się dzisiaj szybciej i innymi technikami, lecz mimo upływu czasu rady Carnegie’ego na temat komunikacji, przywództwa i współpracy nadal pozostają bezcenne.

W gabinecie Warrena Buffetta wisi tylko jeden dyplom - stwierdzający ukończenie szkolenia Dale Carnegie Training. Lee Iacocca twierdzi, że dzięki Carnegie’emu zyskał odwagę do publicznych wystąpień. Scott Adams, twórca Dilberta, uznał nauki Carnegie’ego za „rewolucjonizujące życie”.

Opinie naszych Klientów (0 opinii)Napisz swoją opinię

Ta książka nie została jeszcze przez nikogo oceniona

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Studio Emka
Autor: Dale Carnegie
Rok wydania: 2012
Ilość stron: 254
Wymiar [mm]: 135x215
EAN: 9788362304950
ISBN: 978-83-62304-95-0
ID: 238845

Zobacz również

Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi w epoce cyfrowej
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...