TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Jego miłość Cię uleczy

Ocena:
(1 opinii)

Ks. Dominik Chmielewski, kapłan katolicki, salezjanin, należy do Salezjańskiej Wspólnoty zakonnej w Lądzie nad Wartą. Zanim został kapłanem, był mistrzem sztuk walki.

Niniejsza książka ks. Dominika Chmielewskiego jest porywającym studium na temat tożsamości chrześcijan, umiłowanych dzieci Boga oraz wściekłych ataków szatana, aby skraść i zniszczyć naszą tożsamość synów i córek Boga.

W swojej książce autor daje proste odpowiedzi na wiele dylematów, jakie targają sumieniami współczesnych katolików, żyjących w świecie coraz bardziej przypominającym bezładne pustkowie, o którym na samym początku mówi Księga Rodzaju. Autor pokazuje, jak niewiele trzeba, aby owo pustkowie zamienić w pełen harmonii, piękna i miłości kwitnący ogród.

Istotą naszego życia duchowego jest więc dążenie, aby jak najmocniej i najskuteczniej otwierać się na Bożą miłość, która ma moc przemienić nasze życie i dać nam upragnione szczęście.

Otwierając się na tak wspaniałą Dobrą Nowinę o Bogu zakochanym w Tobie i twoim niesamowitym przeznaczeniu na cała wieczność, musisz jednak zobaczyć, że czeka Cię trudna, ale niesamowita walka z mocami ciemności, które zrobią wszystko, żebyś nie odkrył planu Boga dla Ciebie, nie przyjął swojej niezwykłej tożsamości i nie żył zwycięskim życiem w swoim powołaniu i fascynującej misji na ziemi.

Bardzo często będą to czynić przez nieustanne kłamanie na Twój temat, na temat innych ludzi, przez fałszowanie obrazu Boga Abba, przez zniewalanie Cię grzechami ciężkimi, namawiając Cię jednocześnie, żebyś się z nich nie spowiadał lub źle się spowiadał, lub w ogóle dał sobie spokój z jakąkolwiek walką duchową. W efekcie Twoje życie może toczyć się w mocy diabelskiego przekleństwa, przestrzeni, która jest bardzo mroczna, pełna bólu i cierpienia.

Fragment książki

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

Jego miłość Cię uleczy

Bardzo trafny i jasny przekaz dla każdego chrześcijanina. Taką książkę należy mieć na swojej półce w domu i co jakiś czas lub w chwilach słabości do niej zaglądać!! Ojciec Dominik był jednym ze współorganizatorów Wielkiej Pokuty - jak nie czytać jego opracowań?!

autor opinii: Robert M

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Magdalenium
Autor: ks. Dominik Chmielewski SDB
Rok wydania: 2017
Ilość stron: 194
Wymiar [mm]: 120x190
EAN: 9788365065063
ISBN: 9788365065063
ID: 386354

Zobacz również

Jego miłość Cię uleczy
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...