TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Jezus ociera twoje łzy

W tej książce chciałem przedstawić czytelnikom zarówno moje osobiste przeżycia z Jezusem i Duchem Świętym, jak również podzielić się niektórymi doświadczeniami, wynikłymi z pracy ewangelizacyjnej.

W czasie modlitwy przed Najświętszym Sakramentem, w której zawierzałem sprawę tej książki, inspirowany przez Ducha Świętego wybrałem tytuł: „Jezus ociera twoje łzy". Jestem przekonamy, że czytający niniejszą książkę poświadczą słuszność wybranego tytułu.

Mam nadzieję, że książka ta pomoże czytelnikowi lepiej i głębiej zrozumieć tajemnicę cierpienia, krzyża i zmartwychwstania Pańskiego oraz pokaże, jak można żyć w zadowoleniu i radości - niezależnie od warunków życiowych, w których się znajdujemy.

Szczególne słowa podziękowania kieruję do pani Michaeli Heinzen, która opracowała angielską i niemiecką wersję tej książki, co umożliwiło przełożenie jej na inne języki. Niech Bóg Michaelę szczodrze obdarzy łaskami!

Podziękować chcę także wszystkim, którzy ze mną współpracują, jak również wszystkim tym, którzy książkę tę wezmą do ręki.

Niech was wszystkich Bóg błogosławi! Z Wami zjednoczony w Chrystusie Panu.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Wydawnictwo Świętego Krzyża w Opolu
Autor: o. Joseph Vadakkel MCBS
Rok wydania: 2014
Ilość stron: 188
EAN: 9788373422216
ISBN: 978-83-7342-221-6
ID: 445381

Zobacz również

Jezus ociera twoje łzy
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...