TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Młodzi w poszukiwaniu szczęścia. Szczęście. Miłość. Seksualność

Ocena:
(6 opinii)

Seksualność może wyrażać wierną miłość i czułość oraz być miejscem odpowiedzialnego przekazywania życia. Niestety w naszych czasach staje się ona coraz częściej miejscem wyrażania przemocy (np. gwałt) oraz miejscem przekazywania śmierci (np. choroba AIDS czy aborcja). Książka ks. Dziewieckiego jest skierowana przede wszystkim do młodych ludzi. Nie jest ona wynikiem jakichś teorii czy ideologii, ale praktycznym wnioskiem z sukcesów i porażek, które przeżyli młodzi ludzie. Jest ona przeznaczona dla tych, którzy pragną doświadczyć szczęśliwego oblicza ludzkiej seksualności.

Opinie naszych Klientów (6 opinii)Napisz swoją opinię

Pełna mądrych myśli

Książki Księdza Marka Dziewieckiego pełne są mądrych myśli przepełnionych głębią. Tak bardzo owej głębi i mądrości brak we współczesnych przekazach medialnych. Czytałam tę książkę będąc studentką, a teraz - kilkanaście lat później - czytam ją na nowo i podkreślam cenne zdania. Jest ich tyle, że prawie cała książka jest zakolorowana. ;)

autor opinii: Maria

Polecam!:)

Książkę przeczytałam w mgnieniu oka:-) Znajdują się w niej cenne wskazówki i dobre recepty, aby bardziej świadomie żyć i tym samym piękniej. Jest napisana w sposób prosty i konkretny. Nie można jej przeczytać tylko jeden raz, bardzo przyciąga i jeśli ktoś chce dokonać "małych" rewolucji w swoim życiu będzie sięgał po nią wielokrotnie, aż słowa, które tam są napisane utkną mu głęboko w pamięci. I dobrze! :) Szczerze polecam!

autor opinii: Ewelina

Swietna publikacja, czytając byłam bardzo zadowolona z vyboru. Polecam wszystkim, naprawdę warta zakupu.

autor opinii: Katarina K.

Polecam

Dobra książka, polecam wszystkim.

autor opinii: Marek Gabryś

rewelacja

Napisana prostym językiem ksiazka, pelna przykladow z zycia. Pomaga niesamowicie odkryc siebie i prawdziwe dobro. Uswiadamia takze zagrozenia wspolczesnej kultury. ZWŁASZCZA kazda młoda dziewczyna powinna ja przeczytac!! serdecznie polecam

autor opinii: młoda studentka

Książka bardzo ładnie i prosto napisana. Bez dużych wywodów naukowych. Oddaje istotę sprawy.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Edycja Świętego Pawła
Autor: ks. Marek Dziewiecki
Ilość stron: 144
Wymiar [mm]: 125x195
EAN: 9788371687822
ISBN: 83-7168-782-6
ID: 10892

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Młodzi w poszukiwaniu szczęścia. Szczęście. Miłość. Seksualność Młodzi w poszukiwaniu szczęścia. Szczęście. Miłość. Seksualność
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...