TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Moja żona nie jest zainteresowana seksem

Ocena:
(7 opinii)

Książka ukazuje w podstawowym zakresie, ale w sposób bardzo bezpośredni, problematykę związaną ze współżyciem małżeńskim. Wskazuje najczęstsze przyczyny nieporozumień i napięć w tym obszarze, a jednocześnie sugeruje możliwości radzenia sobie z nimi.

Opinie naszych Klientów (7 opinii)Napisz swoją opinię

Opinia pozytywna

Polecam książeczkę tak młodzieży niezależnie od płci,jak i dorosłym.

autor opinii: Jerzy Es.

Nie polecam

Książka jest taka sobie. Nie wprowadza nic ciekawego. Nie inspiruje i nie torzy przemyśleń. Nie jest również radą dla kogoś, kto chce zrozumieć żonę.

autor opinii: Stanisław

Polecam tę książkę. Zawiera trochę ogólnych informacji a także są praktyczne wskazówki dotyczące udanego współżycia małżeńskiego.

autor opinii: Ula

zwięzła i na temat

Krótka, ale treściwa książeczka, i wbrew pozorom niekoniecznie będąca skrótem innych podobnych "podręczników", na prawdę warto! Czyta się niemal jednym tchem, a porządkuje wiele i, co może ważniejsze, pokazuje rozwiązania. Polecam!

autor opinii: WK

polecam

Fajna, mądra książeczka. Super prezent na wieczór kawalerski :) może się przydać potem w małżeństwie, żeby "nie stracić zainteresowania" :0)

autor opinii: DDD

tytuł mówi sam za siebie

Bardzo fajna konkretna książeczka czytana jednym tchnieniem. Pokazuje podstawowe błedy jakie popełniamy i przez które potem sami cierpimy lub dodatkowo obwiniamy drugą osobę i jest jeszcze gorzej. Dzieki temu tytułowi na prawde poprawily sie nasze stosunki a ja stałem się bardziej wyrozumiały,kochający i kochamy się częściej, polecam warto na poczatek zacząc od podstaw o których juz dawno zapomnieliśmy.

autor opinii: Luki

Mała, ale treściwa książeczka

Bardzo dobra lektura dla wszystkich,przypominająca o zamyśle Bożym co do tej istotnej, a często zaniedbanej i sprowadzonej do niskiego poziomu sfery życia małżenskiego. Konkretna, zwięzła, fachowa wiedza w pigułce. Może pomóc tak żonom, jak i mężom. Prowokuje do małżenskiego dialogu. Polecam!

autor opinii: Bogusława Gołaszewska

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Pomoc. Wydawnictwo Misjonarzy Krwi Chrystusa
Autor: Ingrid Trobisch, Jean Banyolak
Ilość stron: 48
Wymiar [mm]: 110x180
EAN: 9788372568878
ISBN: 9788372568878
ID: 130635

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Moja żona nie jest zainteresowana seksem Moja żona nie jest zainteresowana seksem
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...