TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Niech zstąpi Duch Twój (+ CD)

Książka z płytą CD.

Być chrześcijaninem to coś więcej niż tylko wyznawać określony zbiór prawd wiary. "Wierzysz, że jest jeden Bóg?" - pyta św. Jakub - "Słusznie czynisz. Lecz także i złe duchy wierzą i drżą" (Jk 2, 19).

Nie wystarczy wierzyć w Boga, trzeba Mu za-wierzyć, do końca, bezgranicznie. Także wtedy, gdy zdaje się ukrywać, zasłaniać swoją twarz. Być uczniem Chrystusa to podążać za Barankiem, dokądkolwiek idzie. To oddać życie i oddać wszystko, ryzykując same straty z ludzkiego punktu widzenia. To osobiście i bezgranicznie zaangażować się w przygodę, jaką proponuje Jezu, choćby inni mówili, że to zwykłe szaleństwo. Jak pustelnicy z Egiptu i Kapadocji, jak Franciszek i Dominik, jak Karol de Foucauld i Edyta Stein. I wielu innych przyjaciół Boga przed nami, którzy nie odmówili Mu niczego.

Dziś przychodzi kolej na mnie i na ciebie. To nasze pięć minut w historii. Jezus staje przed tobą i mówi "Pójdź za Mną". Znaczy: "Zostaw wszystko - ludzkie zabezpieczenia i kalkulacje. Nie bój się wejść na wąską ścieżkę, która prowadzi na szczyt, tam gdzie mieszkam z Ojcem w miłości Ducha Świętego. Tam, gdzie jest twój prawdziwy dom".

Jemu nie chodzi tu o zwykłe chrześcijaństwo, lecz o "chrześcijaństwo do kwadratu"!

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Fundacja Pustelnia pl
Autor: ks. Andrzej Muszala
Rok wydania: 2016
Ilość stron: 264
Wymiar [mm]: 140x210
EAN: 9788394394219
ISBN: 9788394394219
ID: 357847

Zobacz również

Niech zstąpi Duch Twój (+ CD)
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...