TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Odważ się pragnąć

Ocena:
(6 opinii)

Nie trzeba nam więcej faktów, ani tym bardziej więcej rzeczy do zrobienia. Potrzebujemy życia, którego poszukujemy od chwili, gdy utraciliśmy raj.

Być może Cię to zdziwi, ale chrześcijaństwo nie jest zaproszeniem, by stać się osoba moralną.Nie jest też programem, który ma nas doprowadzić do porządku lub zreformować społeczeństwo. Chrześcijaństwo ma potężny wpływ na nasze życie, gdy jednak następuje przemiana, zawsze stanowi ono następstwo czegoś na poziomie serca.

W swojej istocie chrześcijaństwo zaczyna od zachęty, by poczuć pragnienie. Spójrz jeszcze raz na sposób, w jaki Jezus odnosi się do ludzi. Tak jak to uczynił w stosunku do człowieka przy Owczej Bramie, nieustannie zwraca ich uwagę na serca, na ich najgłębsze pragnienie.

Opinie naszych Klientów (6 opinii)Napisz swoją opinię

Większość myśli zawartych w tej książce została zaczerpnięta z bogatszej w treść książki „Podróż pragnień”, dlatego polecam zakup tej drugiej.
„Odważ się pragnąć” ma co prawda twardą okładkę i „lepszy” papier, oraz kilka zdjęć, ale zdjęcia są niskiej jakości i nie zachwycają.

autor opinii: Ewelina Pleszew

Nie wierz na słowo!

Jeśli sądzisz, że książka nie jest w stanie zmienić nic w Twoim życiu to przekonaj się jak bardzo się mylisz! Książka idealna na prezent dla każdego. Jest ciekawa i treściwa.

autor opinii: Kamil L.

Świetna na prezent

To pigułka myśli i mądrości poruszanych w pozostałych książkach Johna Eldredga. Dobre na początek ale na pewno nie zastąpi "Dzikiego serca" i innych jego autorstwa książek.

autor opinii: Janusz

Świetna pozycja!

Wszystkie książki Eldredge'a są na prawdę warte polecenia, a ta w dodatku jest wydana w formie takiego jakby albumu z pięknymi zdjęciami i efektownymi kartkami. Twarda oprawa i miejsce na dedykację sprawiają że książka sama w sobie jest świetnym pomysłem na prezent :) No i może pomóc nam się zmienić i..odważyć się pragnąć.

autor opinii: Agnieszka

jest to książka wprowadzająca w literaturę Johna Eldredge i świetnym przygotowaniem w zanurzenie się w tą cudowną przygodę poznawania Boga i Jego sensu zbawienia względem nas w bardzo prosty, ludzki i zrozumiały dla każdego język. Polecam tęh książeczkę, dla tych, którzy chcą poznać smak psychologi rozumianej w zgodzie z Pismem Świętym.

autor opinii: ks. Roman

Naprawdę polecam!

Z całą odpowiedzialnością mogę polecić tę książkę.
Piękna oprawa, piękne zdjęcia i wspaniałe teksty. Kupiłam ją jako prezent dla bliskiej osoby- to był strzał w dziesiątkę!
Polecam każdemu kto lubi od czasu zostać popchnięty domyślenia o swoich pragnieniach... A naprawdę warto!

autor opinii: Magdalena Krukowska

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Wydawca: Logos
Autor: John Eldredge
Rok wydania: 2014
Ilość stron: 122
Wymiar [mm]: 123x195
EAN: 9788386941575
ISBN: 9788386941575
ID: 57459

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Odważ się pragnąć Odważ się pragnąć
33.75 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24h
  • Dostawa za jedyne 7.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...