TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Ona, on i miłość

Ocena:
(8 opinii)

Każdy z nas istnieje na sposób kobiety lub mężczyzny. W zamyśle Bożym spotkanie między nią a nim daje możliwość szczególnego rozwoju oraz doświadczenia szczęścia przeżywanego przez pierwszych ludzi w raju — szczęścia wynikającego z miłości, która obejmuje całego człowieka: jego ciało, emocje i ducha. Kobieta i mężczyzna potrafią pokochać się nawzajem aż tak bardzo, że opuszczą swych bliskich i zawierzą sobie nawzajem swój własny los oraz los swoich dzieci.

Jeśli więź kobiety i mężczyzny nie jest oparta na miłości chronionej Dekalogiem, przynosi rozczarowanie, krzywdę i cierpienie. Autor niniejszej książki podpowiada, kiedy spotkanie kobiety i mężczyzny może zaowocować przyjaźnią i zaskakującą radością.

Opinie naszych Klientów (8 opinii)Napisz swoją opinię

Świetna książka

Bardzo polecam dla osób, które pragną zbudować małżeństwo na fundamencie prawdziwej osobowej miłości. Super autor, prosty, zrozumiały język :)

autor opinii: Bartek Ż

Super książka

Super książka, polecam na prezent młodej parze

autor opinii: Anna Niemczycka

Ona, on i miłość

Witam serdecznie. Książka bardzo fajna, z przyjemnością się ją czyta. Daje odpowiedź na wiele nurtujące pytań dla osób, które pragnął żyć w czystości. Godna polecenia.

Polecam kazdemu

Swietna ksiazka, napisana zrozumialym jezykiem, pelna cennych porad dla mlodych i starszych, dla wszystkich ktorzy chca pojac sens milosci i kochac bez zranien. W przystepny sposob opisane roznice pomiedzy kobieta a mezczyzna, w sposobie widzenia swiata i odczuwania milosci. Mnostwo ciekawych informacji na temat jak rozroznic milosc od zauroczenia i czym sie kierowac w wyborze tej jedynej lub jedynego. Pouczajaca i potrzebna kazdemu lektura.

autor opinii: Eliza Zak

Wartościowa książka

Książka wymaga skupienia. Opisuje różnice pomiędzy kobietą a mężczyzną, głębszą definicję miłości, obala mit "szczęśliwej wspólczesnej miłości" rozumianej jedynie w charakterze seksualności. Opisuje wpływ domu rodzinnego na relacje w małżeństwie. Opisuje problem integracji miłosci małżeńskiej i rodzicielskiej. Książka warta przeczytania zarówno przez osoby nie będące jeszcze w związkach małżeńskich, jak i dla małżeństw - jako pomoc w radzeniu sobie z pewnymi trudnościami, które czasem mogą być dostrzegalne dopiero po naswietleniu problemu.

autor opinii: Marta Tkaczyk

a gdyby tak inaczej

Książka ks Dziewieckiego poruszyła mnie bardzo w punkcie odniesienia sie do miłości propagowanej przez media i przez dzisiejszy świat. Bardzo trafnie jest ona oceniona i jej krytyka jest w sposob szczegolny ukazana. Bardzo serdecznie polecam tą książkę i młodzieży na której dobyrm wychowaniu tak bardzo nam zalezy jak i starszym.

autor opinii: Albert Abram

Polecam

Bardzo dobra książka, gorąco polecam.

autor opinii: Marek Gabryś

Książkę czyta się lekko, opisuje właściwe spojrzenie na temat miłości w związku kobiety i mężczyzny oraz w dalszych etapach dojrzewania do czegoś więcej, na pewno warto przeczytać, bo wiedza ta jest niezastąpiona, jeśli chcemy stworzyć udany związek uwieńczony małżeństwem na całe życie :)

autor opinii: Marzena Tomaszewska

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: eSPe
Autor: ks. Marek Dziewiecki
Rok wydania: 2006
Ilość stron: 242
Wymiar [mm]: 125x190
EAN: 9788374820646
ISBN: 83-7482-064-0
ID: 34351

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Książka wyróżniona Zajrzyj do książki Ona, on i miłość Ona, on i miłość
22.90 zł
19.04 zł
Oszczędzasz 3.86 zł (17%)
  • Wysyłamy w ciągu 24h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...