TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Pachnidła cz. 1 (+ 2CD)

Ocena:
(6 opinii)

Jeżeli nie możesz spać, bo nie wiesz:

  • czym jest miłość i jak można nauczyć się kochać?
  • skąd mieć pewność, że twoja druga połówka jest właśnie twoja?
  • jak zbudować dobry związek małżeński?
  • co to znaczy być mężczyzną i kobietą?
  • dlaczego sex przed ślubem to nie taki świetny pomysł
  • po co mieszkać ze sobą przed ślubem albo po co nie?
  • czy jest zły i dobry sex?
  • czemu Kościół tak czepia się tej biednej antykoncepcji?
  • i wreszcie czy w ogóle warto się tymi tematami zajmować?

... musisz sięgnąć po podręcznik, który zna odpowiedzi na wszystkie te pytania. Jest nim "Pieśń nad pieśniami" - najpiękniejszy erotyk wszechczasów.

W tym audiobooku znajdziesz 30 konferencji o. Adama Szustaka OP, które są komentarzem do tego podręcznika.

Opinie naszych Klientów (6 opinii)Napisz swoją opinię

Fantastyczna

Słuchałam pierwszą część, jeszcze nie do końca. Ale jestem zachwycona że w Piśmie Świętym jak mówi O. Adam Szustak jest najwspanialszy erotyk. Jak można kochać. Uwielbiam słuchać Ojca Adama, który Pismo święte opisuje tak na "chłopski rozum", że można słuchać bez końca jak o.Adam rozwija teksty biblijne, opisuje sytuacje i wyjaśnia co mamy wiedzieć i jak można patrzeć na słowa z Pisma Świętego inaczej . Wszystkie płyty o.Adama warte są zakupu do swojej bilbioteki dobrego chrześcijanina. Pomocne sa w osobistm rozwoju duchowym Wskazują cel i sposób jak należy postąpić. co zauważyć w drugiej osobie, jak spojrzec na partnera oczami Boga. Po prostu jak kochać. Polecam.

autor opinii: Urszula Orłowska

Treści bezcenne.

WSZYSTKIE Audiobuki Adama Szustaka są rewelacyjne . Naprawdę warto przesłuchać są bardzo pomocne w życiu NIE BĘDZIESZ ŻAŁOWAŁ
Pozdrawiam

autor opinii: Mariusz

Love is in the...ears!!

Codziennie w słuchawkach. Od rana, do wieczora. Przy myciu zębów, porannej kawie, popołudniowym ciastku, zachodzie słońca. Czasem w pracy. Zawsze w samochodzie. Wszędzie.

Nagrania konferencji prowadzonych w Beczce sprawiają, że mam ochotę cofnąć się w czasie i zamieszkać w Krakowie i dziękuję Bogu, że w chwili rozterki podrzucił mi pomysł wpisania w wyszukiwarkę youtube "jak kochać".

Wśród wielu rozmaitych poradników nagrania te nie są zwyczajnym mantrowaniem sukcesu. Są nadzwyczajną celebracją życia. Życia w prawdzie, w czystości, w zgodzie ze sobą, w miłości do siebie i drugiego człowieka, takim jakim się jest i jaki drugi człowiek jest, a wiec też grzesznym i słabym, i pięknym, wspaniałym nauczycielem... w Bogu i z Bogiem. Z uśmiechem.

Nigdy do niczego nie zachęcam. Czy warto? Skoro konferencje są dostępne na youtube, a ja chcę kupić kolejną płytę... tak, warto!!

autor opinii: Natalia Jaros

zachęcająca

Jeszcze nie przesłuchałam całej płyty, ponieważ jest ona dość obszerna. Jednocześnie odsłuchanie kliku pierwszych nagrań zachęca do kontynuowania.

O. Szustak mówi o psalmach w całkiem dla mnie nowy sposób, w sposób, który wciąga, zaciekawia, olśniewa i inspiruje do zmiany i osobistego rozwoju.

autor opinii: Katarzna Czarnota

Pachnidla

Polecam rozważania Pieśni nad piesniami , które sa terapia ślą naszych relacji, związków !!!! Terapia z Biblia! Dziekuje o. Adamowi

autor opinii: Lidia Zielińska

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Fundacja Malak
Autor: o. Adam Szustak OP
Rok wydania: 2014
Ilość stron: 100
Wymiar [mm]: 138x144
EAN: 9788393708802
ISBN: 978-83-937088-0-2
ID: 313112

Zobacz również

Pachnidła cz. 1 (+ 2CD)
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...