TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Prostota. Jak nie komplikować sobie życia

Ocena:
(16 opinii)

Przytłoczony. Zmęczony. Zbyt zajęty. Brzmi znajomo? Dzisiejsze tempo życia może doszczętnie wykończyć każdego człowieka… Co gorsza, nieustanne zabieganie i troska o rzeczy doczesne powodują, że tracimy z oczu rzeczy naprawdę ważne.

A co, jeśli życie może wyglądać inaczej? Jeśli mógłbyś przestać robić to, co się nie liczy - i zacząć robić to, co jest dla Ciebie naprawdę ważne?

W "Prostocie" Bill Hybels krok po kroku przeprowadza nas przez najważniejsze problemy, z którymi człowiek musi się uporać, by oczyścić swoje życie.

Tylko kładąc wszystko na jedną szalę i żyjąc w nowy, prostszy sposób, będziesz w stanie naprawdę czerpać z życia pełnymi garściami.

Żeby uprościć życie i wyplątać się z tego, co Cię przytłacza, trzeba działać. Dlatego właśnie każdy rozdział tej książki kończy się częścią pt. "Jakie kroki podjąć".

Znajdziesz tu również wskazówki praktyczne, w jaki sposób uporządkować bałagan nie tylko we własnym kalendarzu, ale też we własnej duszy.

Dowiesz się, jak przejść drogę do uproszczonego, szczęśliwszego życia:

  • od nadmiaru obowiązków do dobrej organizacji,
  • od poczucia krzywdy po radość i pełnię życia,
  • od poczucia przytłoczenia do poczucia, że kontrolujesz swoje życie,
  • od izolacji do bycia z ludźmi,
  • od niepokoju do całkowitego spokoju,
  • od poczucia bezsensu do satysfakcji.

Gdy wybierzesz proste życie, to Twoja codzienność zmieni się bardziej, niż jesteś w stanie sobie wyobrazić. Przestaniesz odczuwać przytłoczenie i doświadczysz radości i spokoju. Z człowieka wycieńczonego staniesz się człowiekiem pełnym energii!

Bill Hybels - autor bestsellerowych tytułów "Zbyt zajęci, by się nie modlić", "Potęga Bożego szeptu" i "Kim jesteś, gdy nikt nie patrzy" powraca po wielu latach z nową książką! "Prostota" to niezwykły poradnik życia duchowego, który już zachwyca i porusza czytelników na całym świecie.

W książce "Prostota" Bill Hybels pomaga nam oczyścić duszę i przejść ze stanu wyczerpania do stanu pełni energii; z nerwowego pośpiechu do spokoju płynącego z wiary. Dzięki tej książce nauczyłam się żyć pełniej mimo ograniczenia zobowiązań, budować życie w oparciu o równowagę i pełnię, uwalniając się od chaosu płynącego z nadmiaru.

Christine Caine
W "Prostocie" Bill Hybels zabiera was w podróż, dzięki której możecie zmienić swoją życiową perspektywę, na nowo ułożyć hierarchię wartości i ponownie rozpalić w sobie wiarę w Chrystusa. Ta książka będzie dla was nie tylko źródłem nadziei, ale również praktycznych wskazówek, jak wieść życie, o którym zawsze marzyliście.

Craig Groeschel

Opinie naszych Klientów (16 opinii)Napisz swoją opinię

Bardzo potrzebna

Ten tytuł ma ogromny sens. Książka jest bogata w treści, które mnie aktualnie interesują i pomagają w zrozumieniu wielu życiowych sytuacji.

autor opinii: Elżbieta Prabucka

Książka - lekarstwo na pęd życia

Stwierdzenie jak w tytule, przychodzi mi jedynie na myśl.
Były miesiące, które przytłaczały. Człowiek zamieniał się w myszkę biegającą po labiryncie codziennych powinności i zadań. Siadłem pewnego razu przed kompem, sprawdziłem jak zwykle pocztę elektroniczną.
Zauważyłem nowy newsletter z tą pozycją. Po lekturze tytułu i opisu, postanowiłem zakupić. Kiedy już była w domu, usiadłem wieczorem na kanapie. Zgłębiłem dwa pierwsze akapity i doszedłem do wniosku, że treść książki będzie lekarstwem na moje dotychczasowe zagwozdki.
Tak się stało! Każdy dzień jest szczęśliwszy, od chwili kiedy zacząłem ją czytać.
Co ciekawe, zawsze kiedy mam jakiś problem, otwieram tę książkę na losowej stronie i... znajduję odpowiedzi na moje obecne bolączki. Coś niesamowitego.
Kupiłem ją także dla kolegi na urodziny, aby nie dał się zwariować trendowi życia, jaki skrupulatnie jest szerzony w dzisiejszym świeci.

autor opinii: Paweł

x

Nie polecam

autor opinii: Marek Szendera

Szlifowanie diamentu

Porady w książce bardzo cenne bo trafione i podane w prosty przyswajalny sposób. Przykłady przemawiają do serca. Pozostaje tylko modlitwa o potrzebne łaski aby wprowadzić zasady w życie. Chwała Najwyższemu!

autor opinii: Zofia Szon

Godna polecenia

Książka, którą kończę czytać jest napisana językiem, który szybko trafia do odbiorcy. Jest moim odkryciem w tym roku. Bardzo się cieszę, że akurat teraz znalazłam ją w ofercie Klubu Książki Tolle i dziękuję za nią Panu Bogu, bo trafiła do moich rąk we właściwym momencie mojego życia. Jestem aktywną osobą po pięćdziesiątce, ale z wieloma znakami zapytania i koniecznością przedefiniowania pewnych obszarów mojego życia. Właśnie będę wdrażać rady zawarte w tej książce w czyn, np. inspirujące motto życiowe, które będzie zaczerpnięte z Biblii. Brakowało mi czasu na rzeczy naprawdę ważne dla mnie, mojego małżeństw\a i rodziny. Książka jest świetną pomocą do zrobienia życiowego remanentu, aby móc cieszyć się pełnią życia i obecnością osób sobie bliskich oraz nie zakopywać swoich talentów. Szkoda, że nie mogłam jej przeczytać wcześniej:) Gorąco polecam dla wszystkich!

autor opinii: Róża Ryczańczyk

bardzo dobra

Bardzo dobra książka polecam. Może nie czyta sie jej jednym tchem, wiele spraw wymaga przemyślenia. Wiele można się nauczyć i wypróbować na sobie, a gdy porównamy sobie doświadczenia z naszej przeszłości zobaczymy ile tu prawdy. Można sprawdzić gdzie popełniliśmy błędy i dlaczego jest tak, a jak mogłoby być gdybyśmy zachowali się inaczej. Dobra dobra, bardzo dobra, naprawdę warto przeczytać

autor opinii: Anna Latuszek

Bardzo dobra książka.

Po jej przeczytaniu mogę powiedzieć jest to książka która pozwala nam uzmysłowić sobie co jest w życiu ważne i czerpać z życia co najlepsze. Udzielane rady porządkują życie i przywracają naturalną daną od Boga hierarchię wartości. Może nie wszystkie rady w niej udzielane można zrealizować, ale życzę każdemu aby choć w części mógł je wykorzystać w drodze do zbawienia.

autor opinii: Andrzej Wilczek

"Prostota. Jak nie komplikować sobie życia

Książkę czyta się z pasją. Ciekawa pozycja ukazująca pięć źródeł skąd i w jaki sposób czerpać energię, jak wybaczyć krzywdę, pogłębić relacje z najbliższymi. Wejść na wyżyny rozwoju duchowego i korzystać z łaski kochającego Boga. Gorąco polecam i pozdrawiam

autor opinii: Paweł

Gorąco polecam

Polecam gorąco, szczególnie osobom, które mają dużo na głowie i czasu na nic nie mają:) Szybka wysyłka, a ręcznie pisana karteczka "Miłej lektury" :) za każdym razem wywołuje uśmiech.

autor opinii: Beata

Prosto

Cudowna książka, charyzmatyczny autor prowadzi płynnie czytelnika rozdział po rozdziale. Pochłonęłam ją niezwykle szybko. Polecam, jeżeli ktoś chce uprościć sprawy, które tego właśnie wymagają

autor opinii: Karolina

BARDZO DOBRA. POLECAM.

Książka bardzo dobra, polecam. Nawet jeśli z wielu rzeczy zdajemy sobie sprawę to jednak książka pozwala zebrać siły oraz głębiej zrozumieć, przewartościować a nawet pomóc podjąć różne trudne decyzje. Dziękuję❤

autor opinii: Aneta Borczyk-Kotwas

konstruktywna książka

Książka godna polecenia w 100%, dodaje otuchy, pocieszenia oraz wskazówek, jak uporządkować swoje życie. Polecam

autor opinii: Monika

Polecam!

Bardzo dobry, chrześcijański poradnik dla zagonionych i "zaplątanych" w mnogości zajęć.
Autor krok po kroku prowadzi czytelnika w kierunku bardziej uporządkowanego i uproszczonego życia. Co nie znaczy, że to łatwy i szybki proces i że przyjdzie nam bez wysiłku.
Polecam!

autor opinii: Marta Karpińska

Relelacja w swojej prostocie

Cudowna książka wraz z praktycznymi radami jak zmienić życie ! Polecam bardzo wszystkim zapracowanym i zatroskanym.
Tak łatwo można zmienić swoje piorytety, a ta książka pokazuje instrukcję obsługi.

autor opinii: Iza

Jestem zachwycona!

Jestem zachwycona tą książką! Bardzo mądra, a pisana lekkim, przyjemnym językiem. Autor dosłownie krok po kroku przeprowadza nas przez codzienne trudności, takie jak brak czasu, zabieganie, niezadowolenie z pracy, lęk o przyszłość. Na wszystko to znajduje rozbrajająco PROSTE rozwiązania - aż chce się wstać rano i zacząć je wprowadzać w życie :)

autor opinii: Kamila

Radość czytania

Świetnie czyta się książkę, w której autor kreśli pozytywne podejscie do wiary oraz otaczającego nas świata. W tej pozycji znaleźć można wiele przykładów jak z ufnością patrzeć na świat, który jest w rękach najlepszego Ojca.

autor opinii: Marcin

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Esprit
Autor: Bill Hybels
Rok wydania: 2014
Ilość stron: 368
Wymiar [mm]: 205x145
EAN: 9788364647116
ISBN: 978-83-64647-11-6
ID: 299719

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Prostota. Jak nie komplikować sobie życia Prostota. Jak nie komplikować sobie życia
34.99 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24 h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...