TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Prostota. Jak nie komplikować sobie życia

Przytłoczony. Zmęczony. Zbyt zajęty. Brzmi znajomo? Dzisiejsze tempo życia może doszczętnie wykończyć każdego człowieka… Co gorsza, nieustanne zabieganie i troska o rzeczy doczesne powodują, że tracimy z oczu rzeczy naprawdę ważne.

A co, jeśli życie może wyglądać inaczej? Jeśli mógłbyś przestać robić to, co się nie liczy - i zacząć robić to, co jest dla Ciebie naprawdę ważne?

W "Prostocie" Bill Hybels krok po kroku przeprowadza nas przez najważniejsze problemy, z którymi człowiek musi się uporać, by oczyścić swoje życie.

Tylko kładąc wszystko na jedną szalę i żyjąc w nowy, prostszy sposób, będziesz w stanie naprawdę czerpać z życia pełnymi garściami.

Żeby uprościć życie i wyplątać się z tego, co Cię przytłacza, trzeba działać. Dlatego właśnie każdy rozdział tej książki kończy się częścią pt. "Jakie kroki podjąć".

Znajdziesz tu również wskazówki praktyczne, w jaki sposób uporządkować bałagan nie tylko we własnym kalendarzu, ale też we własnej duszy.

Dowiesz się, jak przejść drogę do uproszczonego, szczęśliwszego życia:

  • od nadmiaru obowiązków do dobrej organizacji,
  • od poczucia krzywdy po radość i pełnię życia,
  • od poczucia przytłoczenia do poczucia, że kontrolujesz swoje życie,
  • od izolacji do bycia z ludźmi,
  • od niepokoju do całkowitego spokoju,
  • od poczucia bezsensu do satysfakcji.

Gdy wybierzesz proste życie, to Twoja codzienność zmieni się bardziej, niż jesteś w stanie sobie wyobrazić. Przestaniesz odczuwać przytłoczenie i doświadczysz radości i spokoju. Z człowieka wycieńczonego staniesz się człowiekiem pełnym energii!

Bill Hybels - autor bestsellerowych tytułów "Zbyt zajęci, by się nie modlić", "Potęga Bożego szeptu" i "Kim jesteś, gdy nikt nie patrzy" powraca po wielu latach z nową książką! "Prostota" to niezwykły poradnik życia duchowego, który już zachwyca i porusza czytelników na całym świecie.

W książce "Prostota" Bill Hybels pomaga nam oczyścić duszę i przejść ze stanu wyczerpania do stanu pełni energii; z nerwowego pośpiechu do spokoju płynącego z wiary. Dzięki tej książce nauczyłam się żyć pełniej mimo ograniczenia zobowiązań, budować życie w oparciu o równowagę i pełnię, uwalniając się od chaosu płynącego z nadmiaru.

Christine Caine
W "Prostocie" Bill Hybels zabiera was w podróż, dzięki której możecie zmienić swoją życiową perspektywę, na nowo ułożyć hierarchię wartości i ponownie rozpalić w sobie wiarę w Chrystusa. Ta książka będzie dla was nie tylko źródłem nadziei, ale również praktycznych wskazówek, jak wieść życie, o którym zawsze marzyliście.

Craig Groeschel

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Esprit
Autor: Bill Hybels
Rok wydania: 2014
Ilość stron: 368
Wymiar [mm]: 205x145
EAN: 9788364647116
ISBN: 978-83-64647-11-6
ID: 299719

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Prostota. Jak nie komplikować sobie życia Prostota. Jak nie komplikować sobie życia
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...